Płockie bulwary wiślane z nominacją w prestiżowym konkursie. Głosujcie…

image_pdfimage_print

“Zagospodarowanie nabrzeża wiślanego w Płocku” znalazło się na liście 25 nominowanych w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2019, który organizuje portalsamorządowy.pl i Grupa PTWP.

– Top Inwestycje Komunalne 2019 wyłonią najlepsze inwestycje komunalne oddane do użytku w ubiegłym roku (lub zrealizowane przynajmniej w 50 proc.). Zwycięzców poznamy podczas XI Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach, który odbywać się będzie od 13 do 15 maja – czytamy o konkursie na łamach “Portalu Samorządowego”.

Jest to ósma edycja konkursu, którego celem jest pokazanie skali inwestycji komunalnych oraz ich prorozwojowego efektu dla gospodarki, regionu i mieszkańców.

W drugim etapie konkursu głos należeć będzie do członków Rady Konsultacyjnej, którzy spośród nominowanych projektów wskażą swoich faworytów. Jednocześnie w głosowaniu internetowym swój typ wybiorą Czytelnicy ogólnopolskiego serwisu PortalSamorzadowy.pl. Każdy może oddać głos za lub przeciw każdej z nominowanych inwestycji. Głosowanie zakończy się 6 maja o godz. 12:00.

Swój głos możecie oddać, wchodząc na stronę Top Inwestycje Komunalne 2019

Fot. UMP.