Kwiaty i czekoladki to może być za skromnie. Kilka propozycji na Dzień Kobiet w Płocku

image_pdfimage_print

Za przysłowiową chwilę Dzień Kobiet, a Ty nie wiesz gdzie zabrać swoją drugą połówkę? Kwiaty i czekoladki mogą nie spełnić oczekiwań? Ruszamy zatem z poradą. Oto kilka propozycji na zaskoczenie i spędzenie tego wyjątkowego dnia w miłej atmosferze.

Teatr Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku zaprasza na program muzyczny. Na deskach teatru zagości repertuar Wojciecha Młynarskiego, który zaśpiewa Julia Chętkowska, Hanna Chojnacka-Gościniak oraz Szymon Kołodziejczyk. Na gitarze zagra nowy pracownik Teatru Dramatycznego Krzysztof Misiak, a na pianinie i akordeonie Dominik Zachaj.

Znajdzie się coś także dla kinomaniaków. Novekino Przedwiośnie zaprasza na seanse filmowe takie jak: „Całe szczęście”, „Kobiety Mafii 2”, „Witajcie w Marwen” czy „Kapitan Marvel”. Oprócz tego w tym dniu będą czekać na widzów słodkie niespodzianki oraz konkursy z nagrodami na zasadach Happy Seats.

Płocka Galeria Sztuki zaprasza na otwarcie wystawy Rafała Olbińskiego Malarstwo|Grafika|Rysunek o godz. 18. Sztuka jest kobietą, a przynajmniej w tym szczególnym dniu jakim jest Dzień Kobiet. Na wernisażu zobaczymy ponad sto prac tego artysty, które dają możliwość refleksji.

Na miły wieczór możesz zaprosić kobiety do Browaru & Restauracji Tumska 13. W ten dzień specjalne menu oraz babskie koktajle. Wieczór umilą wybitni muzycy: Agnieszka Nastarowicz i Kamil Szewczyk. Nie zabraknie konkursów, w których można wygrać m.in. samochód Skoda na weekend z pełnym bakiem paliwa, loty widokowe i loty motoparalotnią oraz wiele innych nagród.

Kasia Ka.