Dwóch potrąconych rowerzystów, kradzież samochodu i włamanie do… wrzutomatu

image_pdfimage_print

Miniona doba dla płockich policjantów nie należała do najspokojniejszych. W ciągu zaledwie 24 godzin funkcjonariusze interweniowali w sprawie dwóch wypadków oraz kradzieży.

W Wyszogrodzie doszło do włamania do wrzutomatu myjni samochodowej, wartości strat nie ustalono. W Płocku skradziono samochodu marki Hyundai Tucson rok produkcji 2017, z parkingu usytuowanego przed blokiem mieszkalnym na Osiedlu Podolszyce, wartość pojazdu to ok 87 000 zł.

Wypadki

Wczoraj w Gąbinie o godz. 7:55 na skrzyżowaniu ul. Koszelewskiej i Wspólnej kierujący samochodem opel zafira 42-latek z Płocka nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 31-letniemu rowerzyście, mieszkańcowi Gąbina. Kierujący rowerem z obrażeniami ciała, nie zagrażającymi życiu, został przewieziony do szpitala – relacjonuje Marta Lewandowska z KMP w Płocku.

Również w poniedziałek o godz. 10:40 w Płock na ul. Wyszogrodzkiej kierujący fiatem, 37-letni płocczanin potrącił na przejeździe dla rowerzystów kierującego rowerem. Kierujący rowerem z obrażeniami ciała nie zagrażającymi życiu został przewieziony do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.