Podniebny włóczęga pokaże trofea swoich lotów. Będzie ciekawie…

image_pdfimage_print

Płocka Grupa Fotograficzna na pierwszym spotkaniu, które organizuje w tym roku, będzie gościć Dariusza Bógdała – „podniebnego włóczęgę”, fotografa, publicystę, kompozytora muzyki elektronicznej, pedagoga oraz specjalistę od fotografii i filmów lotniczych.

Dariusz Bógdał, to niezwykle barwna i ciekawa postać. Podczas wędrówek lotniczych, które odbył w latach 2003-2008, wykonał ponad sześćdziesiąt tysięcy zdjęć lotniczych, fotografując około trzystu miejsc w Polsce. Ciekawostką jest, że fotograf pokonując ten dystans, pozwoliłby mu… pięciokrotnie okrążyć kulę ziemską.

Podczas spotkania Bógdał pokaże uczestnikom wydarzenia znane miejsca widziane z niezwykłej, powietrznej perspektywy. Więcej o gościu PGF możecie przeczytać na stronie internetowej, którą autor niezwykłych fotografii prowadzi. Jak na prawdziwe spotkanie fotografów przystało, nie zabraknie na nim konkursu, który tematem nawiąże do prezentowanych przez Dariusza fotografii, czyli “Widząc inaczej”.

Płocka Grupa Fotograficzna zaprasza na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się dziś, czyli w piątek 8 lutego o godz. 18:30 w Kawiarnia Charlie w Płocku przy ulicy Tumskiej 5a/2. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.