Koncerty, kiermasze, pokazy. Płockie galerie handlowe grały w rytm WOŚP [FOTO]

image_pdfimage_print

Galeria Wisła, Mazovia i Atrium Mosty grały bardzo głośno w rytm finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W każdej z nich przygotowany był bardzo bogaty program. Atrakcji nie zabrakło dla nikogo.

Od występów na scenach różnych grup, poprzez pokazy judo czy pierwszej pomocy, aż po malowanie buziek i kiermasze. Najważniejsze jednak było to, że nie brakowało darczyńców, wspierających finał WOŚP. W puszkach wolontariuszy lądowały zarówno monety, jak i banknoty – wcale nie o najniższych nominałach. Płocczanie jak zwykle nie zawiedli, byli hojni, a przy okazji świetnie się bawili.

Z puszkami WOŚP w galeriach można było spotkać poseł Elżbietę Gapińską, marszałka Adama Struzika, prezydenta Andrzeja Nowakowskiego, wiceprezydenta Romana Siemiątkowskiego, płockich radnych: Darię Domosławską, Martę Krasuską, Annę Derlukiewicz, Małgorzatę Struzik czy Tomasza Kominka.

Przypomnijmy. Finał WOŚP w galeriach handlowych odbył się w sobotę 12 stycznia, gdyż niedziela 13 stycznia – dzień na który przypada finał jest dniem wolnym od pracy dla handlowców. Dziś z kolei wolontariuszy będziecie mogli spotkać w całym mieście. Z puszkami WOŚP na ulicach miasta będzie kwestowało 450 wolontariuszy.

A już od godz. 12:00 w Orlen Arenie czekać będzie na płocczan, i nie tylko, mnóstwo stoisk oferujących moc atrakcji. Od warsztatów różnego rodzaju, poprzez kiermasze, aż po różnego rodzaju prezentacje i koncerty. O godz. 20:00 tradycyjnie – Światełko do Nieba.

Tymczasem polecamy bogatą galerię zdjęć z Finału WOŚP w płockich galeriach handlowych

Fot. DR oraz Jacek i Bartek Łukaszewscy.