Wyszedł do sklepu i słuch po nim zaginął. Rodzina i policja proszą o pomoc [AKTUALIZACJA]

image_pdfimage_print

Płoccy policjanci prowadzą poszukiwania za zaginionym płocczaninem Wiesławem Mikołajczykiem.

Zaginiony to 68-letni mieszkaniec Płocka – Wiesław Mikołajczyk. Rysopis: wzrost ok. 157 cm, otyła budowa ciała, włosy siwe z przodu głowy łysina, duże braki w uzębieniu. W dniu zaginięcia mężczyzna był ubrany w ciemnogranatowe spodnie dżinsowe, nieprzemakalną kurtkę koloru czarno-siwego z biegnącymi wzdłuż pasami koloru pomarańczowego, czapkę typu kaszkiet w czarnym kolorze, pasek i buty (kozaki) również czarne, siwy sweter oraz beżową koszulę. Zaginiony ma przy sobie swój dowód osobisty, legitymację ZUS-emeryta oraz czarny, skórzany portfel.

Mężczyzna w piątek, 4 stycznia, około godziny 13:00 wyszedł z miejsca zamieszkania, udając się do sklepu i do tej pory nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Ktokolwiek widział zaginionego lub zna miejsce jego pobytu proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku tel. 24 266 15 66, 24 266 16 00, 24 266 16 01 lub pod nr tel. alarmowego 112.

AKTUALIZACJA

– Płoccy policjanci zakończyli poszukiwania za zaginionym Wiesławem Mikołajczykiem. Mężczyzna cały i zdrowy powrócił do miejsca zamieszkania – poinformował dziś Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy KMP w Płocku.