Zaginęli mieszkańcy DPS w Brwilnie. Policja prosi o pomoc [AKTUALIZACJA]

image_pdfimage_print

Płoccy policjanci prowadzą poszukiwania za zaginionymi mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej w Brwilnie.

Pierwszą z zaginionych jest 27-letnia kobieta – Monika Rajch. Rysopis : wzrost ok. 160 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótko ostrzyżone. W dniu zaginięcia kobieta ubrana była w spodnie moro, brązową kurtkę z dużym kapturem z puszkiem, czerwony szal w białe gwiazdy.

Drugim zaginionym jest 28-letni mężczyzna – Marcin Łukasiuk. Rysopis: wzrost ok. 185 cm, waga 70 kg, szczupła budowa ciała, włosy krótko ostrzyżone. W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w spodnie dżinsowe i kurtkę czarną z kapturem.

Zaginieni wczoraj tj. w czwartek 3 stycznia wyszli z Ośrodka i do dziś nie powrócili. Miejsce ich pobytu nie jest znane. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że mogą oni przebywać na terenie Warszawy.

Ktokolwiek widział zaginionych lub zna miejsce ich pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku, tel. 24 266 15 66 ; 24 266 16 00 ; 24 266 16 01 i pod numerem alarmowym 112.

AKTUALIZACJA

– Zaginieni, 7 stycznia, cali i zdrowi wrócili do Domu Pomocy Społecznej w Brwilnie – poinformował Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy KMP w Płocku. Policja dziękuje za pomoc w poszukiwaniach pary.