Wybieracie się na lodowisko? Zmieniły się zasady wypożyczania łyżew [CENNIK]

image_pdfimage_print

Lodowisko miejskie na Starym Rynku w Płocku od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W tym roku nie jest inaczej. Mali, średni i całkiem duzi płocczanie, i nie tylko, chętnie korzystają z tej formy zimowej rozrywki.

Ceny za korzystanie z lodowiska i łyżew właściwie się nie zmieniły w porównaniu z ubiegłym rokiem. Natomiast ogromna zmiana nastąpiła w związku z wypożyczeniem łyżew. – Ze względu na obowiązek RODO od osób dorosłych nie wymagamy żadnych dokumentów potwierdzających ich tożsamość. Za wypożyczenie łyżew pobieramy kaucję, jest to 50 zł. Podobnie jest z dziećmi, młodzieżą szkolną oraz studentami, którzy nie posiadają ważnej legitymacji – tłumaczy Agencja Rewitalizacji Starówki, która zarządza lodowiskiem. – Jeżeli młodzież i dzieci posiadają dokument, czyli legitymację szkolną lub studencką, kaucja nie jest pobierana.

Przypomnijmy. Lodowisko czynne jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9.00-21.00. Wejście na lodowisko rozpoczyna się o pełnych godzinach. Ostatnie wejście jest o godzinie 20:00. Od godz. 14:00 do 15:00 trwa przerwa techniczna.

Cennik:

Karnet 30 wejść na lodowisko z własnymi łyżwami: 50 zł
Wejście na lodowisko z własnymi łyżwami (50 minut): 3 zł
Wypożyczenie łyżew 1 godzina (wejście na lodowisko gratis):
– ulgowy: 5 zł
– normalny: 10 zł
Wypożyczenie kasku (1 godzina): 3 zł
Wypożyczenie pingwina (1 godzina): 5 zł
Szatnia: 2 zł
Ostrzenie łyżew: 15 zł