Szukasz pracy lub chcesz ją zmienić? Płockie Targi Aktywności Zawodowej już jutro

image_pdfimage_print

Aż 75 potencjalnych pracodawców o różnych profilach działalności zapowiedziało swój udział w Płockich Targach Aktywności Zawodowej. Przedstawiciele firm z całej Polski będą czekali na zainteresowanych w Orlen Arenie już jutro – czwartek – 11 października. Targi rozpoczną się o godz. 10:00 i potrwają do godz. 14:00. 

W programie Targów oprócz odwiedzania i rozmów z przedstawicielami firm przewidziano panel konferencyjny, który będzie trwał od godziny 11:00 do 13:00. Podczas panelu prelegenci poruszą kilka tematów. Oto one: 

  • “Szkolenia finansowane z Funduszu Pracy szansą na aktywizację zawodową osób bezrobotnych” – poprowadzi dr Krzysztof Buczkowski
  • “Wybrane cechy rynku pracy subregionu płockiego w opinii jego mieszkańców” – poprowadzą dr Andrzej Jagodziński i dr Agnieszka Krzętowska
  • “Studenci Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku na rynku pracy” – poprowadzi dr inż. Łukasz Gościniak
  • “Trzy wymiary uczenia się przez całe życie” – poprowadzi dr Małgorzata Kamińska
  • “Planowanie ścieżki edukacyjnej początkiem Twojej kariery” – poprowadzi Iwona Mączka

Swój udział w Targach zapowiedziało 75 firm. Wśród nich znajdują się między innymi: Orlen Kol-Trans, Budmat, Zakłady Mięsne Olewnik, Orlen Serwis, Okruszek, Komunikacja Miejska Płock czy Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny. 

Organizatorem Płockich Targów Aktywności Zawodowej jest Miejski Urząd Pracy w Płocku, Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie oraz Powiatowy Urząd Pracy w Płocku. 

Szczegółowy program targów, a także listę i rozstaw stoisk w Orlen Arenie znajdziecie na stronie www.targiplock.pl.