Białe i czerwone kartony przed płockim Ratuszem. Niesamowity widok – zrób zdjęcie!

image_pdfimage_print

Worldwide Photo Walk Płock 2018 to kolejna edycja fotograficznego, światowego święta, które odbędzie się w Płocku. Na nietypowy spacer, którego owocem mogą być wspaniałe zdjęcia, zaprasza Płocka Grupa Fotograficzna. 

Impreza odbędzie się już w najbliższą sobotę 6 października w godz. 14:00 – 17:00. Tego dnia tysiące miłośników fotografii na całym świecie wyjdzie wspólnie na ulice swoich miast. Spacerując, wcześniej ustaloną trasą, będą fotografować, poznawać się, integrować i wymieniać fotograficznymi doświadczeniami. – Wszyscy są mile widziani, niezależnie od posiadanego sprzętu – zachęcają organizatorzy. 

Jak wszyscy wiedzą, ten rok dla Polski jest szczególny. Świętujemy bowiem 100-lecie odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Płocki Photo Walk również skupiony będzie wokół tego wydarzenia. Na Starym Rynku spacerowicze z aparatami fotograficznymi utworzą  żywą flagę. Chętni do wzięcia udziału w wydarzeniu otrzymają białe i czerwone kartony. Stworzą z nich biało – czerwoną flagę, która będzie sfotografowana z Wieży Zegarowej płockiego Ratusza. 

Zapisy na wydarzenie na oficjalnej stronie pod linkiem: https://worldwidephotowalk.com/walk/2018-photowalk-plock/ .Spieszcie się, bo jest tylko 50 miejsc. Zapraszamy do udziału w największym fotograficznym święcie – napisali na Facebooku członkowie Płockiej Grupy Fotograficznej. Organizatorzy zapraszają również te osoby, które nie czują się na siłach, aby uczestniczyć w fotograficznym spacerze, ale mają ochotę zrobić “żywą flagę”.

Więcej o wydarzeniu znajdziecie na Facebooku.

Fot. Płocka Grupa Fotograficzna (materiały prasowe)