Tak tanich biletów i gadżetów w Wiśle Płock jeszcze nie było!

image_pdfimage_print

W weekend 28-30 września w naszym mieście już po raz trzeci będzie miała miejsce akcja “Płock za pół ceny”, w którą w tym roku włączyła się Wisła Płock. Jak sama nazwa wskazuje ceny wybranych produktów i usług w wielu punktach spadną o 50 proc. Co w związku z tym zaoferował rodzimy klub?

Otóż w piątek 28 września odbędzie się mecz 10. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Wisła Płock będzie podejmować Lechię Gdańsk. Spotkanie z zespołem z Trójmiasta rozpocznie się o godzinie 18:00. Bilety na wydarzenie już od środy 19 września będzie można nabyć za połowę ceny obowiązującej w dniu meczowym! Zniżka obejmie wejściówki na trybunę wschodnią i zachodnią (z wyłączeniem loży honorowej). Tym sposobem ceny na pojedynek z zawodnikami Piotra Stokowca będą wyglądać następująco:

Cennik biletów na mecz z Lechią Gdańsk, który odbędzie się już 28 września (piątek) o godz. 18:00.

TRYBUNA WSCHODNIA

Bilet normalny (sektor A, B, C, D, E): 10,00 zł;
Bilet ulgowy (sektor A, B, C, D, E): 7,50 zł (za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej / studenckiej);
Bilet dziecięcy (sektor A, B, C, D, E): 0,50 zł (dzieci do lat trzynastu);
Bilet specjalny (sektor A, B, C, D, E): 2,50 zł (kobiety, emeryci, renciści I, II i III grupy, weterani wojenni, osoby niepełnosprawne i poruszające się na wózkach inwalidzkich),
Bilet dla opiekuna osoby niepełnosprawnej: 0,50 zł.

TRYBUNA ZACHODNIA

Bilet normalny (sektor F, G): 12,50 zł;
Bilet ulgowy (sektor F, G): 10,00 zł (za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej / studenckiej);
Bilet dziecięcy (sektor F, G): 0,50 zł (dzieci do lat trzynastu);
Bilet specjalny (sektor F, G): 2,50 zł (kobiety, emeryci, renciści I, II i III grupy, weterani wojenni, osoby niepełnosprawne i poruszające się na wózkach inwalidzkich);
Sektor rodzinny (sektor SR): 12,50 zł (1 + 1, 1 + 2, 2 + 1, 2 + 2) – kobieta + mężczyzna;
Loża honorowa (sektor LH): 100,00 zł (nie obowiązują żadne zniżki, bilet ma stałą cenę) 
Bilet dla opiekuna osoby niepełnosprawnej: 0,50 zł.

Dodatkowo od środy 19 września w punktach sprzedażowych na Stadionie im. Kazimierza Górskiego, przy ul. Łukasiewicza 34 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16) oraz w Galerii Mazovia, przy ul. Wyszogrodzkiej 127 (od poniedziałku do soboty 9-21, niedziela 10-20) z 50 proc. zniżką będzie moża również zaopatrzyć się w dziewięć gadżetów, wśród których znalazły się: niebieskie czapki z daszkiem New Era, męski portfel skórzany, t-shirt od małego na całego, t-shirt Nadwiślańscy Fanatycy, czapka wywijana, szalik samochodowy, bidon oraz okulary oraz znaczek pin.

Oferta będzie ważna w dwóch punktach sprzedażowych na stadionie oraz w Galerii Mazovia (I piętro) już od dnia 19 września! Gadżety będą dostępne do wyczerpania zapasów lub do ostatniego dnia akcji “Płock za pół ceny”, który przewidziano na 30 września.

Akcja “Płock za pół ceny” ma na celu promocję miasta jako miejsca atrakcyjnego turystycznie, z bogatą ofertą kulturalno-rozrywkową, idealnego na weekendowy lub dłuższy pobyt, a także zachęcenie gości z całej Polski do odwiedzenia Płocka w ostatni weekend września. Jej zadaniem jest również integracja społeczności lokalnej i zachęcenie płocczan oraz mieszkańców okolic do skorzystania z ciekawych propozycji przygotowanych w związku z akcją.