Motocykliści zjechali do Miałkówka. Tym razem pomagali Mariuszowi [FOTO]

image_pdfimage_print

Zdają sobie sprawę, że los może okazać się równie okrutny dla każdego z nas. Zjeżdżają zatem do Miałkówka z różnych stron Polski, aby pomagać tym, którzy tej pomocy potrzebują. Tym razem spotkali się, aby pomóc Mariuszowi, który w wyniku wypadku stracił nogi i rękę.

Mowa o 16. Charytatywnym Spotkaniu Motocyklowym, który odbył się w Miałkówku koło Gostynina. Zlot tradycyjnie zorganizował Marek “Kaczor” Kaczanowski. Na uczestników wydarzenia czekało sporo atrakcji. Wśród nich nie zabrakło koncertów rockowych czy parady motocyklowej. A podczas zaplanowanych przejażdżek, motocykliści poznali urocze miejsca Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego.

– Każdemu z nas może zdarzyć się to, co przydarzyło się Mariuszowi – naszemu koledze motocykliście, który uległ poważnemu wypadkowi drogowemu i dla którego była przeznaczona nasza akcja charytatywna we wrześniu – mówi o zlocie Marek Kaczanowski.

Jeżeli nie mogliście wziąć udziału w zlocie, nadal możecie pomóc młodemu motocykliście, który marzy o tym, aby jeszcze kiedyś wsiąść na motocykl i poczuć ten – inny od wszystkich – wiatr i wolność. Wystarczy wejść na stronę fundacji SiePomaga. Tu przeczytacie historię 23-letniego Mariusza.

 

Fot. Jacek i Bartek Łukaszewscy.