Dwa wypadki na drogach powiatu. Cztery osoby trafiły do szpitala

image_pdfimage_print

W środę, 8 sierpnia, na drogach powiatu płockiego doszło do dwóch wypadków. W rezultacie cztery osoby trafiły do szpitala.

Pierwszy wypadek zdarzył się w Rogozinie. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem skoda fabia z przyczepką, 75-letni mężczyzna na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem subaru kierowanym przez 63-latka – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy KMP w Płocku. W wyniku zdarzenia obaj kierowcy doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala.

Drugi wypadek miał miejsce w Piotrkówku gm. Słubice. – Funkcjonariusze na miejscu wstępnie ustalili, że 32-letni kierujący samochodem renault, na łuku drogi doprowadził do zderzenia z jadącym z przeciwka samochodem audi. W wyniku zderzenia kierujący samochodem renault i jego pasażer doznali obrażeń ciała – relacjonuje rzecznik płockiej policji.

W obu przypadkach policja nie posiada informacji, aby obrażenia zagrażały życiu osób, które ucierpiały w zdarzeniach drogowych.