Czas na festiwal, który porwie do tańca każdego. Mamy dla was bilety… [KONKURS]

image_pdfimage_print

Taneczny Weekend w Płocku to kolejny festiwal, który zagości na nadwiślańskiej plaży. Rozpocznie się już w najbliższy piątek. Tym razem scenę wezmą we władanie gwiazdy muzyki disco – polo. W sobotę, czyli podczas drugiego dnia festiwalu, uczestnicy imprezy będą bawić się z kolei przy elektronicznych rytmach muzyki klubowej, którą zagrają najlepsi polscy didżeje. 

Mowa o Disco nad Wisłą w zupełnie nowej odsłonie, czyli Taneczny Weekend w Płocku. Dokładniej rzecz ujmując, w dniach 10-11 sierpnia na płockiej plaży zostaną połączone dwie imprezy. – Chociaż obydwie stylistycznie odmienne, porwą do tańca każdego, kto w tych dniach odwiedzi Płock i zdecyduje się na udział w imprezie – zapewniają organizatorzy, a ci się zmienili. W tej chwili jest to firma Krysiak Polska Sp.z o.o z miejscowości Bońki, którą wyłoniono w przetargu ogłoszonym przez  Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki.

Pierwszy dzień festiwalu, czyli piątek 10 sierpnia to – znane już dobrze – Disco nad Wisłą. W tym roku to trzecia edycja imprezy, w trakcie której na scenie zobaczymy takie gwiazdy jak: Zenon Martyniuk z zespołem Akcent oraz porywający serca Polaków koktajlem folku, rocka i muzyki tanecznej Sławomir, zespoły Bayera, Playboys i Piękni i Młodzi. Jednym zdaniem  królowie i królowe muzyki disco polo, czyli piątkowe Disco nad Wisłą 2018 to ogromny krok w kierunku podniesienia poziomu artystycznego znanego festiwalu.

W sobotę – 11 sierpnia – uczestnicy imprezy będą bawić się przy elektronicznych rytmach serwowanych przez najlepszych polskich didżejów. Podczas Płock Summer Night 2018 królować będzie muzyka house. Wystąpią popularni i uznani polscy artyści, tacy jak DJ neeVald, DJ Bartes, DJ Maxx, DJ Mibro, DJ Chevu oraz Pesos Sax Fighter. Fani z pewnością będą bardzo zadowoleni z obecności popularnego w mediach społecznościowych C-Bool’ a oraz Gromee’go, który w ostatnim czasie zwyciężył w polskich eliminacjach do Eurowizji.

Bilety na imprezę można kupować w przedsprzedaży. Tu czeka miła niespodzianka, organizatorzy przewidzieli 20 procentową zniżkę dla seniorów, a dzieci do lat 5 wchodzą na imprezę bezpłatnie. Ceny – 29 zł na 1 dzień, a 50 zł na 2 dni. Bilety możecie kupić wchodząc na ebilet.pl oraz w Empikach w płockich galeriach handlowych: Mosty i Mazovia.

KONKURS 

Na każdy festiwalowy dzień obowiązują w tym roku oddzielne bilety. Mamy dla Was 4 bilety na pierwszy dzień imprezy oraz 4 na drugi. Przy odpowiedzi na nasze pytanie zaznaczcie w e-mailu, na którą imprezę chcecie się wybrać, wpisując w temacie wiadomości: 1 – Taneczny Weekend w Płocku lub 2 – Płock Summer Night 2018.

Jak wiecie, organizatorzy zmienili formułę festiwalu. Z Disco nad Wisłą została przekształcona na Taneczny Weekend w Płocku. Nasze pytanie brzmi: Która to będzie edycja festiwalu propagującego muzykę disco-polo na płockiej plaży? Na wasze odpowiedzi czekamy dziś (6 sierpnia) do godziny 22:00. Ślijcie je na adres lena@dziennikplocki.pl. Nie zapomnijcie napisać swojego adresu zamieszkania, ponieważ bilet dotrze do Was pocztą tradycyjną, wcześniej o wygranej powiadomimy was poprzez e-mail. Uwaga! Bilet wygrywa co 15 osoba! Co ważne – nie wysyłajcie po ileś tam e-maili z jednego adresu, pod uwagę będzie brany jedynie pierwszy wysłany przez was e-mail! 

Powodzenia 🙂