Zaginął 28-letni mężczyzna. Może gdzieś go widzieliście? [AKTUALIZACJA]

image_pdfimage_print

Płoccy policjanci prowadzą poszukiwania za zaginionym 28-letnim Szymonem Kwiatkowskim.

Zaginiony mężczyzna to Kwiatkowski Szymon lat 28, zamieszkały w miejscowości Nagórki Dobrskie. Rysopis:wzrost ok. 183 cm, średnia budowa ciała, włosy krótkie czarne, uzębienie pełne.  Znaki szczególne: zabandażowana prawa dłoń, tatuaż na prawym ramieniu w kształcie kobiety z różami, tatuaż na prawym przedramieniu strona zewnętrzna w kształcie napisu, tatuaż na prawym przedramieniu strona wewnętrzna w kształcie kobiety w masce, tatuaż na lewym przedramieniu strona wewnętrzna.

W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w spodenki dżinsowe do kolan, koloru niebieskiego, bluzę koloru moro na korpusie grafitowa, buty – adidasy koloru siwego, mężczyzna miał ze sobą torebkę na ramię z napisem reebok koloru czarnego, a na głowie czarną czapkę z daszkiem. Zaginiony 8 lipca ok. godziny 17:00 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili zgłoszenia nie powrócił, nie skontaktował się również z rodziną.

Ktokolwiek widział zaginionego lub zna miejsce jego pobytu proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku pod nr tel. 24 266 15 66, 24 266 16 00, 24 266 16 01 lub pod nr tel. alarmowych 112 i 997.

AKTUALIZACJA

Płoccy policjanci zakończyli poszukiwania zaginionego Szymona Kwiatkowskiego. Wymieniony po publikacji w sieci komunikatu sam nawiązał kontakt z rodziną – poinformował Krzysztof Piasek.