Dziennik Płocki patronem medialnym Wisły Płock. Dziękujemy!

image_pdfimage_print

Miło nam poinformować, że patronem medialnym Wisły Płock pozostanie “Dziennik Płocki”. Umowa dotycząca współpracy naszego klubu z lokalnym portalem internetowym została zawarta na okres dwunastu miesięcy.

Dziennik Płocki to lokalny serwis internetowy, w którym znajdziecie najnowsze wiadomości dotyczące naszego miasta oraz regionu. Co najważniejsze redaktorom naszego partnera nie obca jest Wisła Płock, dlatego też na stronie internetowej dziennikplocki.pl regularnie pojawiają się informacje o biletach, zapowiedzi oraz relacje z meczów Wisły, a na tym nie koniec.

“Dziennik Płocki” to kolejny, po Radiu RPL patron medialny, który w nadchodzącym sezonie będzie promował nasz klub wśród płockich kibiców. Zapraszamy do regularnego odwiedzania serwisu naszego partnera! – czytamy na stronie Wisły Płock. 

Jako “Dziennik Płocki” jesteśmy niezwykle dumni za okazane nam zaufanie przez Zarząd Wisły Płock. Na pewno postaramy się jak najszerzej promować wszystkie działania Nafciarzy, którym cały nasz zespół redakcyjny kibicuje od początku istnienia portalu. Dziękujemy!