Podczas Jarmarku Tumskiego ulica Grodzka zamieni się w… wybieg dla modelek

image_pdfimage_print

Jedną z atrakcji, a jednocześnie zupełną nowością, podczas rozpoczynającego się dziś w naszym mieście Jarmarku Tumskiego, będzie… pokaz mody. Ulica Grodzka na kilka godzin zamieni się w wybieg dla modelek i modeli.

Pokaz mody odbędzie się drugiego dnia Jarmarku, czyli w sobotę 2 czerwca o godzinie 18:00 przy pubie Zachęta na ulicy Grodzkiej. Podczas pokazu zaplanowano aż siedem wyjść, w trakcie których uczestnicy zobaczą różne style modowe – od sportowego, casualowego, awangardowego, po eleganckie suknie wieczorowe. Odbędzie się także pokaz kostiumów kąpielowych oraz piżam. Oprócz pięknych kreacji będzie można zobaczyć m.in. stylowe obuwie letnie, elegancką biżuterię, ręcznie wykonane wianki i opaski ozdabiające głowy czy okulary przeciwsłoneczne.

Wydarzenie zapowiada się zatem bardzo ciekawie. – Na wybiegu widzowie będą mogli podziwiać małe modelki i modeli, przewidzieliśmy bowiem pokaz mody dziecięcej. Najmłodsi zaprezentują stroje codzienne, ale nie zabraknie też eleganckich i szykownych stylizacji – mówi nam organizatorka pokazu mody Andżelika Stawicka, wizażystka i farmaceutka. O oprawę muzyczną wydarzenia zadba DJ Vidno (Jakub Sawicki).

Fot. Andrzej Łukasiak.