Czy kibice powinni odetchnąć z ulgą? Klub ze stolicy zabiega o Jerzego Brzeczka

image_pdfimage_print

– Jak ustaliły nieoficjalnie WP SportoweFakty, Wisła Płock nie zgadza się na przenosiny Jerzego Brzęczka do Warszawy, a ma w ręku wszystkie karty, bo w kwietniu przedłużyła z nim umowę i ta obecna obowiązuje aż do połowy 2020 roku – czytamy w portalu “Sportowe Fakty WP”.

Tytuł artykułu, o którym mowa nosi tytuł: Wisła Płock nie zgadza się na odejście Jerzego Brzęczka do Legii Warszawa. Okazuje się, że klub ze stolicy zaprosił 47-letniego szkoleniowca na rozmowy, bo jest on jednym z najpoważniejszych kandydatów do zastąpienia Deana Klafuricia. Legia byłaby gotowa zapłacić płockiemu klubowi piłkarskiemu odstępne, lecz władze Nafciarzy nie są zainteresowane taką transakcją. – Nie wchodzi w grę również transfer łączony, na mocy którego Wisła w zamian za trenera miałaby pozyskać któregoś z zawodników mistrza Polski – napisał w artykule Szymon Mierzyński. 

– Władze klubu z Płocka postanowiły zatrzymać byłego reprezentanta Polski i szanse na objęcie przez niego Legii są już znikome – podsumowuje. 

Źródło: sportowefakty.wp.pl
Fot. Wisła Płock.