Dwa wypadki. W tym jeden śmiertelny – nie żyje kobieta

image_pdfimage_print

W trakcie minionego weekendu doszło aż do 35 kolizji i dwóch wypadków. Pierwszy wypadek miał miejsce w Płocku, drugi w Woźnikach. Niestety ten ostatni okazał się śmiertelny w skutkach. 

Wczoraj w Płocku kilka minut przed godz. 12.00, na Rondzie Wojska Polskiego kierujący samochodem mazda premacy, chcąc uniknąć – jak oświadczył, zderzenia z samochodem bmw, który wymusił mu pierwszeństwo przejazdu, zaczął gwałtownie hamować, wtedy stracił panowanie nad pojazdem i dachował – relacjonuje Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy KMP Płock. – W wyniku zdarzenia ranna została pasażerka mazdy. Kobietę przewieziono do szpitala. Nie mamy informacji aby obrażenia zagrażały jej życiu – dodaje. 

Również wczoraj (niedziela) w miejscowości Woźniki gm. Radzanowo doszło do tragicznego zdarzenia. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierująca rowerem, 82-letnia kobieta z nieustalonych przyczyn przewróciła się. Przybyły na miejsce lekarz pogotowia stwierdził zgon z nieznanych przyczyn – tłumaczy rzecznik policji.