Motocykle i… benzyna we krwi. Sezon motocyklowy w Płocku otwarty! [FOTO]

image_pdfimage_print

Każdy kto chociaż przez moment poczuł “benzynę we krwi”, wie co oznacza ryk motocyklowego silnika. – Jest to pasja, która potrafi pochłonąć bez reszty – takiego zdania jest bardzo wielu motocyklistów i motocyklistek. A co najważniejsze, że swojemu hobby mogą się całkowicie oddać jedynie przez kilka miesięcy w roku.

Tym bardziej czekają na suchy asfalt i promienie słońca. Czym bliżej wiosny serca motocyklistów biją szybciej i mocniej. W minioną sobotę wielu z nich biły bardzo szybko. Odbył się bowiem w Płocku, już po raz kolejny, początek sezonu motocyklowego. Co prawda płoccy moto pasjonaci obchodzą go dużo skromniej niż zakończenie sezonu, ale tak już się utarło, i stało się to niejako tradycją.

Od wczesnych godzin porannych zjeżdżały się motocykle z różnych stron powiatu i Płocka, aby przy Motor Landzie znowu się spotkać, a potem wspólnie przejechać w paradzie ulicami Płocka wprost na piknik motocrossowy. Tam na motocyklistów czekały różnego rodzaju atrakcje – konkursy, niespodzianki i nagrody. Ale przecież nie to było najważniejsze. Wspólnie spędzony czas z kimś kto rozumie pasje i się nią dzieli, jest przecież bezcenny.

Otwarcie sezonu motocyklowego w naszym mieście zorganizowało Stowarzyszenie Ego Sum Via przy wsparciu Urzędu Miasta Płocka oraz całej rzeszy firm, które wspierają motocyklistów.

 

Fot. DR. oraz Jacek Łukaszewski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.