Pierwsze urodziny płockiego radia. Zacni goście na przyjęciu [FOTO]

image_pdfimage_print

Były gratulacje, życzenia i przemiła atmosfera. Było też podsumowanie pierwszego roku działalności. Pierwszy jubileusz, jakże ważny, obchodziło płockie RadioMixx.pl. Na torcie radia zapłonęła pierwsza, urodzinowa świeczka. 

– Pierwszy cykl audycji nagrałem w marcu – dotyczyły historii Płocka – na dwa miesiące przed oficjalnym otwarciem radia, bo wiedziałem, że na pewno radio powstanie – mówił Michał Kublik, szef rozgłośni i założyciel medium. – Potem był 1 maja 2017 roku i się zaczęło – podkreślił.

O tamtej pory systematycznie płockiemu radiu internetowemu przybywa słuchaczy i audycji. Ich hasło przewodnie to Kochamy Muzykę. O ile w radiu faktycznie jest dużo podcastów z bardzo dobrą i ambitną muzyką, o tyle też nie brakuje innych np. “Historii Płocka”, “My chcemy gola”, “Książką po bruku”, “Czytajmy dzieciom” czy “Porozmawiamy o…”. Na pewno każdy znajdzie tam coś dla siebie, nawet ten wybredny słuchacz. Michał Kublik przedstawił zaproszonym gościom cały zespół, który tworzy poszczególne audycje. Podsumowanie może być tylko jedno – oprócz radia – łączy te wszystkie osoby ogromna pasja do tego co razem tworzą.

Pierwsze urodziny RadiaMixx.pl odbyły się w zacisznym zakątku grillowym hotelu Herman, a imprezę zaszczycili swoją obecnością zacni goście. Byli wśród nich: prezydent Andrzej Nowakowski, dyrektor Płockiej Galerii Sztuki Alicja Wasilewska, prezes SIKT w Płocku Wiesław Chrobot, motoparalotniowy Mistrz Świata Wojtek Bógdał czy Litosława Koper, dyrektor płockiego MDK oraz sponsorzy i sympatycy radia – w tym przedstawiciele płockich mediów.

A radia możecie posłuchać w każdej chwili, wchodząc na stronę RadioMixx.pl., znajdziecie ich także na Facebooku.

Z naszej strony życzymy płockiemu medium, aby dalej rozwijało swoje radiowe skrzydła, a zapał który jest w jego twórcach, nigdy nie gasł. 100 lat!

Fot. Lena Rowicka.