Wisła Płock wprowadziła do sprzedaży nowe produkty [FOTO]

image_pdfimage_print

Wspólnie z firmą Pharmovit, właścicielem marki GymFood Wisła Płock wprowadziła na rynek unikalny produkt, skierowany do sportowców oraz osób aktywnie spędzających wolny czas – suplementy diety Wisły Płock! Znajdziecie je w punktach sprzedażowych klubu na Stadionie im. Kazimierza Górskiego oraz w Galerii Mazovia.

Biegasz? Boksujesz? Grasz w piłkę? A może nie wyobrażasz sobie dnia bez wyczerpującego treningu na siłowni? W takim razie nasze najnowsze produkty skierowane są właśnie do Ciebie! Do wyboru masz trzy unikalne suplementy diety, które sprawią, że sportowy tryb życia będzie dla Ciebie jeszcze przyjemniejszy i mnie wyczerpujący. W ofercie płockiego klubu znalazła się kreatyna (jabłczan kreatyny)magnez (cytrynian magnezu) oraz BCAA (L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina). Wszystko w eleganckich, stylizowanych opakowaniach z logiem Wisły Płock.

Poniżej prezentujemy szczegółowy opis każdego produktu:

Kreatyna – jabłczan kreatyny

Produkt zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. Produkt szczególnie polecany dla osób dorosłych wykonujących ćwiczenia fizyczne o dużej intensywności. Korzystny efekt jest zauważalny przy spożyciu 3 g kreatyny dziennie. Produkt sprzedawany w opakowaniach 500g, co wystarcza na 100 porcji suplementu. W jednej, zalecanej dziennej porcji 5,00 g kreatyny znajdziecie 3,6 g jabłczanu kreatyny. Należy wsypać 1 miarkę (5 g) proszku do naczynia, a następnie dodać 200 ml wody lub soku i wymieszać. W dni treningowe spożywać 1 miarkę proszku przed treningiem. W dni bez treningu spożywać 1 miarkę proszku rano po przebudzeniu. Produkt należy spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Więcej informacji o produkcie znajdziecie TUTAJ. Cena opakowania: 70,00 zł.

Magnez – cytrynian magnezu

Suplement diety, który pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, układu nerwowego, utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych czy równowagi elektrolitowej, a także zdrowych kości i zębów. Przyczynia się również do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Produkt sprzedawany w opakowaniach 500g, co wystarcza na 200 porcji suplementu Należy wsypać jedną porcję do naczynia, a następnie dodać 200 ml wody i wymieszać. Spożyć raz raz dziennie w trakcie posiłku. Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu wynosi 2,5 g (jedna, pełna miarka dołączona do opakowania – 289 mg  magnezu (77% referencyjnej wartości spożycia). Więcej informacji o produkcie znajdziecie TUTAJ. Cena opakowania: 95,00 zł.

BCAA – L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina

Produkt przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie. BCAA w swoim składzie zawiera zestaw trzech rozgałęzionych aminokwasów: L-leucyny, L-izoleucyny i L-waliny w optymalnym stosunku 2:1:1. Należy spożywać jedną (6 g) lub dwie miarki (12 g) proszku dziennie. Produkt sprzedawany w opakowaniach 480g, co wystarcza na 40 porcji suplementu. Zalecana porcja dzienna produktu w dni treningowe to 12 g, a w dni bez treningu 6 g. Sposób przygotowania suplementu, jest równie prosty, jak pozostałych dwóch produktów. Do naczynia wsypujemy jedną miarkę (6 g) proszku, a następnie dodajemy 200 ml wody lub soku i mieszamy. W dni treningowe spożywamy dwa razy dziennie po jednak miarce produktu – pierwszą porcję spożyć rano, chwilę po przebudzeniu, a drugą porcję po treningu. W dni bez treningu spożywać raz dziennie jedną miarkę proszku BCAA rano po przebudzeniu. Produkt należy spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Jedna miarka zawiera 6g BCAA, na co składają się 3g L-leucyny, 1,5g L-izoleucyna oraz 1,5g L-walina. Więcej informacji na temat produktu znajdziecie TUTAJ. Cena opakowania: 80,00 zł.

Nasze najnowsze produkty znajdziecie w punktach sprzedażowych Wisły Płock w sklepiku klubowym na Stadionie im. Kazimierza Górskiego (poniedziałek – piątek od 8:00 do 16:00) oraz na wiślackim stoisku w Galerii Mazovia (od poniedziałku do soboty 9-21, niedziela 10-20). 

Źródło i fot: Wisła Płock.