Tłumy na stadionie w Proboszczewicach. Na majówce wystąpił Sławomir [FOTO]

image_pdfimage_print

Wielu gminnych gospodarzy może się uczyć od organizatora “Majówki 2018”, jak zaplanować imprezę, która zintegruje społeczność gminną. Mowa o majówce, która odbyła się w minioną sobotę w Nowych Proboszczewicach – gmina Stara Biała. Impreza przyciągnęła na tutejszy stadion prawdziwe tłumy.

Majowa zabawa została połączona przez organizatorów z uroczystościami strażackimi, w związku z Dniem Strażaka oraz odpustem – świętem kościelnym. Także kilka imprez w… jednym, co dało “Majówkę 2018”. Okazało się, że to świetny pomysł. Na terenie kompleksu sportowego w Proboszczewicach stanęła scena, a na niej prawdziwa gwiazda muzyki disco polo – Sławomir. Był to strzał w dziesiątkę. Oprócz tego organizatorzy zapewnili atrakcje dla dzieci, koncert orkiestry dętej i zabawę taneczną z udziałem zespołu Krater. Także od wczesnych godzin przedpołudniowych do późnych godzin nocnych impreza trwała na całego. Organizatorem imprezy był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Starej Białej. 

Fot. Grzegorz Lenkiewicz

1 comment

  1. Kowalski Maciek

    Wojt gminy Stara Biala wprowadzil w gmnie rzady jak w Rosji cala rodzina w urzedzie w szkolach gminnych dosc z dyktatorem!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*