Czy kobiety wkraczają w męski świat kibicowania piłkarzom? Wypełnij ankietę

image_pdfimage_print

Do udziału w badaniu socjologicznym poświęconym kobietom na stadionach zaprasza Wisła Płock. Nie zajmie to Wam wiele czasu, a ogromnie pomoże płockiemu klubowi oraz naukowcom z polskich uczelni zrozumieć dynamikę przemian społecznych zachodzących na trybunach płockiego stadionu.

Wszystkich kibiców Wisły Płock zapraszamy do wzięcia udziału w pionierskim projekcie badawczym „Wkraczanie kobiet do męskiego świata kibiców piłkarskich: przyczyny, przebieg i konsekwencje”, którego celem jest zbadanie roli i miejsca kobiet w świecie piłkarskich kibiców klubowych oraz zmian w środowisku kibiców związanych z rosnącą liczbą kobiet na stadionach.

Projekt jest absolutnie pionierskim przedsięwzięciem, będąc największym pod względem skali i najbardziej złożonym metodologicznie badaniem kobiet na trybunach na świecie. Badanie pozwoli uzyskać wiedzę na temat środowiska kibiców, uwzględniając jego wewnętrzne zróżnicowanie. Dzięki temu nie tylko świat nauki będzie miał szanse pełniej rozumieć kibiców, ale również polskie kluby piłkarskie będą potrafiły lepiej się nimi komunikować.

Link do przygotowanej ankiety znajdziecie TUTAJ.

Zapraszamy do udziału w imieniu Wisły Płock oraz naukowców.

Fot. Archiwum Dziennika Płockiego.