Po szkole i z boiska na Stadion – edycja mistrzowska! Wisła Płock czeka na zgłoszenia

image_pdfimage_print

Już po raz trzeci w sezonie 2017/2018 rodzimy klub piłkarski organizuje akcje “Po szkole na Stadion” i “Z boiska na Stadion”, w których na najbliższy mecz Wisły Płock zaprasza uczniów ze Szkół Podstawowych z Płocka, powiatu płockiego oraz młodych piłkarzy, trenujących na co dzień w klubach należących do Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

W związku ze zbliżającym się wielkimi krokami spotkaniem pomiędzy Wisłą Płock, a Wisłą Kraków płocki klub zaprasza wszystkie dzieci uczęszczające do płockich szkół podstawowych oraz placówek na terenie Powiatu Płockiego, a także młodych adeptów piłki nożnej z klubów Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej na wspólne przeżywanie sportowych emocji na Stadionie im. Kazimierza Górskiego, przy ul. Łukasiewicza 34. Jednocześnie przypominamy szkołom i klubom o sprawdzeniu skrzynek pocztowych, na które została wystosowana informacja o akcji.

Jedyne co trzeba zrobić, aby w poniedziałek 16 kwietnia o godzinie 18:00, wziąć udział w pojedynku rozgrywanym w ramach 31. kolejki LOTTO Ekstraklasy, to wypełnić listę, na której wystarczy wpisać imiona, nazwiska i numery PESEL dzieci oraz opiekunów. Pamiętajcie, że opiekun musi mieć skończone 18 lat. Przygotowany do wypełnienia formularz znajdziecie tutaj.

Poprawnie wypełniony dokument, najpóźniej do piątku 13 kwietnia do godziny 14:00, należy: dostarczyć do działu marketingu Wisły Płock mieszczącego się w budynku klubowym przy ul. Łukasiewicza 34 w Płocku, ewentualnie przesłać faksem na nr 24/3676524) lub na adres e-mail: mateusz.lenkiewicz@wisla.plock.pl.

Wisła Płock czeka na Wasze zgłoszenia!