100 miejsc pracy na wakacje dla studentów. Trwa nabór wniosków

image_pdfimage_print

Już po raz czwarty Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie organizuje cykl letnich praktyk zawodowych „Praktyki u Marszałka”.

Wniosek o przyjęcie na praktykę można składać do 27 kwietnia tego roku. Należy wypełnić formularz w postaci elektronicznej, wydrukować dokument, podpisać i przesłać do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie na adres: ul. Jagiellońska 26, 03–719 Warszawa lub złożyć osobiście w punktach Kancelarii Ogólnej Urzędu od poniedziałku do piątku w godzinach pracy urzędu: przy ulicy Jagiellońskiej 26 (parter), przy ulicy Okrzei 35 (IV piętro pokój 424A) oraz w delegaturach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie: w Ciechanowie, Ostrołęce, Płocku, Radomiu i Siedlcach. O terminie dostarczenia wniosku decyduje data stempla pocztowego lub data wpływu do urzędu.

Na praktykantów czeka 100 miejsc w 12 departamentach i 5 delegaturach Urzędu: w Ciechanowie, Ostrołęce, Płocku, Radomiu i Siedlcach. Praktyki można odbyć w lipcu, sierpniu i wrześniu w siedzibie urzędu marszałkowskiego w Warszawie i wyżej wymienionych delegaturach. Będą trwały 20 dni roboczych w danym miesiącu i obejmą 150 godzin pracy w urzędzie. W tym roku studenci, którzy zakwalifikują się do programu otrzymają po 2055 zł brutto na podstawie podpisanej z nimi umowy zlecenia. Nabór wniosków o odbycie praktyk studenckich w ramach programu Praktyki u Marszałka ruszył 9 kwietnia. 

Fot. Siedziba Urzędu Marszałkowskiego w Warszawie.