Nowy partner zasilił szeregi Wisły Płock

image_pdfimage_print

Wisła Płock ma nowego partnera. Przedstawiciele spółki w osobach: Mariusz Patrowicz, Anna Kajkowska oraz Jacek Koralewski podpisali z rodzimym klubem piłkarskim umowę na promocję marki Cotex, obowiązującą do 30 czerwca 2019 roku.

Cotex Office Centre to jeden z najbardziej prestiżowych budynków oferujący nowoczesne powierzchnie biurowe i handlowo-usługowe o łącznej powierzchni użytkowej  10319,55 m2. Biurowiec usytuowany jest przy zbiegu ulic Józefa Piłsudskiego i Granicznej stanowiących główną arterię miasta Płock. Budynek Cotex Office Centre  jest dobrze wyeksponowany ze względu na łatwy i szybki dojazd z każdej części miasta. Posiada idealne połączenie komunikacyjne, a także bliskie sąsiedztwo z centrami handlowymi. Położenie budynku stanowi atrakcyjne warunki rozwoju przedsiębiorstw.

– Jest nam niezmiernie miło, że doszliśmy do porozumienia z marką, jaką niewątpliwie jest Wisła Płock. Nafciarze od dwóch sezonów grają w LOTTO Ekstraklasie, a w przyszłych rozgrywkach także będą występować w piłkarskiej elicie. Jednak nie tylko to przekonało nas, że warto rozpocząć współpracę. Ważne jest również to, jaki postęp wykonał klub w ostatnich latach i to, że zamierza cały czas się rozwijać – powiedział Mariusz Patrowicz przedstawiciel nowego partnera.

– Cieszymy się z dużego zaufania, jakim zostaliśmy obdarzeni oraz z tego, że lokalne przedsiębiorstwa cały czas dołączają do naszej Wiślackiej rodziny. Wierzymy, że współpraca ze spółką będzie trwała jak najdłużej – mówił z kolei wiceprezes klubu Tomasz Marzec.

Źródło i fot: Wisła Płock.