Wielu widzów czekało na ten film. Nove Kino Przedwiośnie zaprasza…

image_pdfimage_print

Zapowiadają się ciekawe seanse w Novym Kinie Przedwiośnie. I to już od czwartku, czyli jutra – na ten dzień bowiem, płockie Kino zapowiada premierę, długo wyczekiwanego, polskiego filmu – “Pitbull. Ostatni pies”. Ale spokojnie można się na niego wybrać w najbliższe wolne dni. Może być to trafny wybór i dobrze spędzony czas.

Od czwartku, 15 marca będzie wyświetlany “Pitbull. Ostatni pies”. Oczywiście w reżyserii i ze scenariuszem Władysława Pasikowskiego.  Co tym razem zaproponuje reżyser? Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają, nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety wydział jest osłabiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat, zwany teraz Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci znaczący gracz – Czarna Wdowa – czytamy w krótkim opisie filmu. Kogo widzowie zobaczą w obsadzie? Marcin Dorociński, Krzysztof Stroiński, Rafał Mohr, Dorota Rabczewska. Zapowiada się na dobre, polskie kino akcji.

Druga premierowa propozycja Przedwiośnia to animacja “Gnomeo i Julia. Tajemnica zaginionych krasnali”.  Kiedy Gnoemo i Julia przyjeżdżają wraz z przyjaciółmi do Londynu, ich głównym zmartwieniem jest przygotowanie ogrodu do zbliżającej się wiosny. Wkrótce spostrzegają, że na terenie Londynu ktoś na masową skalę wykrada ogrodowe krasnale. Kiedy okazuje się, że w ogrodzie zostali już tylko oni dwoje, jest tylko jedna osoba, którą można wezwać na pomoc – Sherlock Gnom. Sherlock przybywa z odsieczą wraz ze swym nieodłącznym kompanem, Watsonem. Śledztwo zaprowadzi naszych bohaterów w nieoczekiwane miejsca, poznają nowe ornamenty, wspólnie z którymi będą odkrywać nieznane zakamarki miasta.

W sobotę 17 marca i niedzielę 18 marca tradycyjnie dla najmłodszych w wyświetlone zostaną bajkoranki i pokaz animacji “Pszczółka Maja: Miodowe Igrzyska”. Seanse odbędą się  o godzinie 11:00, bilety w cenie 12 złotych. Przed seansem odbędzie się losowanie nagród na zasadach Happy Seats. Po seansie Kino zaprasza na animacje i zabawy, które poprowadzą aktorzy z Teatru Form Wielu.

W niedzielę 18 marca odbędzie się Katecheza w kinie. Zostanie wyświetlony film “Cudowny chłopak”, seans odbędzie się o godzinie 15:30, bilety w cenie: normalne – 15 złotych, grupowe – 12 złotych. Po pokazie organizatorzy zapraszają na poczęstunek oraz dyskusję na temat filmu.

W poniedziałek 19 marca Przedwiośnie zaprasza na Spotkania Filmowe i pokaz filmu “Aquarius”. Seans odbędzie się o godzinie 18:30, bilety w cenie 15 złotych. Przed seansem – mały poczęstunek: herbata, ciastko. Odbędzie się również losowanie nagród na zasadach Happy Seats.

W środę 21 marca z kolei odbędzie się Kino Seniora i pokaz filmu dokumentalnego o słynnej śpiewaczce Marii Callas. Seans wyświetlony zostanie o godzinie 11:00, bilety w cenie 12 złotych. Tradycyjnie na seniorów będzie czekał poczęstunek: herbata, ciastko. Po seansie – prelekcja i dyskusja na temat filmu.

W środę 21 marca Nove Kino Przedwiośnie zaprasza na wyjątkowy pokaz niezwykłego dokumentu “Ziemia. Niezwykły dzień z życia planety”.  – Obraz odsłania przed nami cudowne miejsca, o których istnieniu często nie mamy pojęcia. To zapierająca dech w piersiach podróż przez kontynenty, oceany i przestworza – tym razem pokazane z perspektywy jednego niezwykłego dnia. Oto 24 godziny na nieprawdopodobnej planecie, zwanej Ziemią. Odkryjcie stworzenia, niepokazane w ten sposób nigdy wcześniej. Dzięki nowoczesnym technologiom filmowania zobaczycie je z bliska, widziane okiem natury. Już nigdy nie spojrzycie na nie tak samo. Zobaczcie świat, jakbyście byli jego częścią, mogąc niemal go dotknąć. Wszystkie zwierzęta połączone są z planetą, którą nazywamy domem, ukształtowanym przez siły wprawiające ją w ruch. Dotyczy to także najlepiej poznanego gatunku – nas samych.

Również w środę 21 marca  przewidziano pokaz w cyklu Rodzinne Oglądanie, a w nim film “Jaskiniowiec”. Seans odbędzie się o godzinie 14:00, bilety w cenie 15 złotych.

Ponadto w repertuarze: polska komedia z Agnieszką Więdłochą “Kobieta sukcesu” – Mańka jest kobietą sukcesu, lecz pewnego dnia jej życie wywraca się do góry nogami. Nie zamierza się jednak poddawać i postanawia walczyć z przeciwnościami.; nowy film Patryka Vegi “Kobiety mafii” – Bela, była funkcjonariuszka policji, dostaje od ABW zadanie rozpracowania szajki przestępczej handlującej narkotykami. Aby jej misja się powiodła, musi rozpocząć współpracę z mafią.; animacja “Jaskiniowiec” dubbing – W czasach, kiedy po ziemi chodziły dinozaury i mamuty, dzielny jaskiniowiec jednoczy plemię przeciwko potężnemu wrogowi. ; film familijny “Cudowny chłopak” dubbing – Auggie od urodzenia ma zdeformowaną twarz. W nowej szkole chłopiec chce udowodnić rówieśnikom, że piękno to więcej niż wygląd.; ostatnia propozycja to czarna komedia “Wieczór gier” napisy – Grupa przyjaciół, którzy spotykają się regularnie grać w gry nocne, próbuje odnaleźć się i rozwiązać tajemnicę morderstwa.

Fot. Kadr i plakat do filmu “Pitbull. Ostatni pies”.