Dwa wypadki na ulicach Płocka. Poszkodowani to motocyklista oraz matka i dziecko

image_pdfimage_print

Wczoraj – 12 marca – doszło na ulicach Płocka, do dwóch groźnie wyglądających wypadków. W pierwszym ranny został motocyklista, w drugim dziecko z matką.  

– Pierwsze zdarzenie miało miejsce ok. 16.30 na ul. Dobrzyńskiej. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem opel, 32 – letni mieszkaniec Płocka, wyjeżdżając z posesji, wymusił pierwszeństwo przejazdu 19 – letniemu motocykliście, w wyniku tego doszło do zderzenia pojazdów – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy KMP w Płocku. Motocyklista doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala

– Drugie zdarzenie miało miejsce ok. 18.15 w rejonie skrzyżowania ul. Chopina i Dworcowej. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem opel, 71 – letni mieszkaniec Płocka, potrącił na przejściu dla pieszych 30 – letnią kobietę i jej 8 letniego syna. Piesi z obrażeniami ciała zostali zabrani do szpitala. Chłopiec po udzielonej pomocy został zwolniony do domu, natomiast kobieta pozostała na badaniach w szpitalu – relacjonuje rzecznik prasowy płockiej policji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.