Niezwykła wizyta Nafciarzy w Gostyninie

image_pdfimage_print

Wspaniałą niespodziankę zrobiła dziś delegacja Wisły Płock swojemu, wiernemu kibicowi – panu Grzegorzowi, mieszkańcowi Gostynina.

Otóż, w czwartkowe popołudnie, 8 marca, piłkarze drużyny Nafciarzy – Bartłomiej Sielawski i Kamil Biliński, a także wiceprezes rodzimego klubu, odwiedzili ciężko chorego kibica.  – O kontakt i odwiedziny pana Grzegorza poprosił nas jego syn Damian, mieszkający na co dzień w Niemczech, który przedstawił nam sytuację zdrowotną swojego taty – czytamy na stronie klubu. Nafciarze nie zastanawiali się nawet przez moment. Pojechali do Gostynina, aby poznać pana Grzegorza i jego rodzinę. Sprawili tą wizytą miłą niespodziankę.

Okazało się, że pan Grzegorz jest wiernym kibicem Wisły, a za Nafciarzy trzyma kciuki od lat,  za kilka dni ma swoje 58 urodziny. Delegacja Nafciarzy w domu pana Grzegorza została przyjęta bardzo ciepło. – Miło spędziliśmy ten czas. Było to dla nas zupełnie inne przeżycie – mówił nam Tomasz Marzec, wiceprezes Wisły Płock. – Zostaliśmy niezwykle ciepło przyjęci, a nasz kibic nie ukrywał radości – dodaje.

Jak na urodziny przestało, nie mogło zabraknąć prezentów. Pan Grzegorz od piłkarzy otrzymał Wiślackie gadżety, a wśród nich koszulka meczowa, szalik, czapka i bilety na mecz dla całej rodziny.