Cztery wolne wakaty. Straż Miejska w Płocku ogłasza nabór

image_pdfimage_print

Szukasz pracy? My szukamy Ciebie!Stabilna praca, wynagrodzenie w terminie, odprowadzony ZUS, 40-godzinny tydzień pracy – to główne powody, dla których warto pracować w straży miejskiej. Mamy 4 wolne miejsca – zachęca do podjęcia pracy Jolanta Głowacka, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Płocku

Kierownictwo płockiej instytucji podejmuje stałe działania, mające na celu poprawę spokoju i porządku publicznego w mieście. Jednym z istotnych elementów tych działań jest utrzymanie stu procentowego zatrudnienia w jednostce. Komendant – Piotr Umiński, zdecydował o uruchomieniu  naboru do pracy w Straży Miejskiej w Płocku. – Do 7 marca tego roku czekamy na chętnych, którzy chcieliby dołączyć do naszego grona – tłumaczy rzecznik. – Wymagania stawiane przyszłym funkcjonariuszom są wysokie, ale jesteśmy pewni, że tak zawieszona poprzeczka, to gwarancja dobrej i skutecznej pracy strażnika miejskiego – dodaje.

Bardzo ważne jest to, aby kwalifikacje osób pełniących tą bardzo trudną społecznie służbę były jak najwyższe. O pracę w Straży Miejskiej mogą się starać osoby, które mają skończone 21 lat, polskie obywatelstwo, co najmniej średnie wykształcenie, a poza tym są sprawne i niekarane. Chętni na strażników miejskich muszą dostarczyć komplet dokumentów m.in.: list motywacyjny, życiorys (cv), wypełniony kwestionariusz osobowy, kserokopię świadectw pracy i dokumentów potwierdzających wykształcenie i szereg oświadczeń. Przyjęci do pracy funkcjonariusze będą pracować „na ulicy”  legitymować, przyjmować interwencje od mieszkańców oraz zabezpieczać imprezy i uroczystości. Wcześniej jednak muszą przejść postępowanie kwalifikacyjne. Uwaga! Do testów dopuszczeni będą ci, którzy złożą komplet poprawnie złożonych dokumentów. Potem będzie sprawdzian sprawności fizycznej kandydatów  i  rozmowa kwalifikacyjna.

– Praca w Straży Miejskiej to poczucie wykonywania misji i obowiązku względem mieszkańców naszego miasta. To także honor i zaszczyt noszenia munduru strażnika miejskiego – podkreśla Jolanta Głowacka.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w płockiej Straży Miejskiej więcej informacji znajdą na stronie www.straz.bip.ump.pl oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie Straży Miejskiej przy ul. Otolińskiej 10. W razie, jakiś trudności z wydrukowaniem formularzy ze strony internetowej, wątpliwości i dodatkowych pytań związanych z naborem można dzwonić pod numery telefonów 24 366 03 10, 24 364 70 43.

Fot. Archiwum Dziennika Płockiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*