Znamy termin i pierwszych artystów z listy Polish Hip-Hop Festival. Ruszyła też sprzedaż karnetów

image_pdfimage_print

– Pogoda za oknem nie rozpieszcza, więc Polish Hip-Hop Festival przychodzi z gorącymi wiadomościami, które z pewnością pozwolą przetrwać nawet największe mrozy. Znamy już termin festiwalu, rozpoczynamy sprzedaż biletów oraz ogłaszamy pierwsze nazwiska! – czytamy zapowiedź jednej z największych imprez w naszym mieście. 

Szósta edycja festiwalu odbędzie się w dniach od 2 do 4 sierpnia. Miejsce pozostaje bez zmian – ponownie widzimy się na pięknej płockiej plaży, gdzie będą czekały na uczestników trzy sceny, mnóstwo foodtrucków, strefa merchandise i wiele dodatkowych atrakcji, które PHH Festival ogłosi wkrótce.

Dziś rusza sprzedaż biletów. Pierwsza pula dostępna jest w cenie 90 zł. Karnety na cały festiwal możecie kupić, wchodząc na stronę internetową. Pierwsza pula karnetów będzie dostępna jedynie do 20 kwietnia lub do wyczerpania puli karnetów.

Najważniejsi są jednak pierwsi artyści, których ogłaszają organizatorzy. Po dwóch latach wracają zagraniczne gwiazdy. – W tym roku postawiliśmy na duet AllttA! Amerykański raper Mr. J. Medeiros i 20syl, francuski producent związany z legendarnym składem Hocus Pocus, z pewnością rozgrzeją publiczność na płockiej plaży swoim energetycznym występem. Panowie zagrają numery ze świetnie przyjętego albumu z 2017 roku – “The Upper Hand” – a także zaprezentują swoje nowe produkcje. My nie możemy się już doczekać! – czytamy w informacji prasowej.

Polish Hip-Hop Festival zawsze słynął z występów największych polskich gwiazd. Nie inaczej jest w tym roku! Paluch po raz kolejny odwiedzi nadwiślańską plażę, tym razem w towarzystwie innego reprezentanta BOR Records. Szpaku z pewnością będzie doskonałym uzupełnieniem poznańskiego rapera, z którym nagrał m.in. bardzo dobrze przyjęty utwór “Kontrola Jakości”, który znalazł się na pokrytej platyną “Złotej Owcy”. Uliczny rap najwyższej jakości a do tego spotkanie mistrza i ucznia na jednej scenie! Takie rzeczy tylko na PLHHF!

Mało? KęKę kilkukrotnie występował na legendarnej płockiej scenie i jego występy zawsze były jednymi z najlepszych. Podobnie jak w przypadku Palucha, reprezentant Radomia wystąpi w duecie. Reprezentujący to samo miasto Hase swój wielki potencjał pokazał na nagranym wspólnie z KęKę, “Basement Disco”. Czego można się spodziewać po ich występie? Zapewniamy, że nie tylko promocji nadchodzącego wielkimi krokami “To tu”.

Kolejnym zapowiadanym artystą jest Sarius – jedna z najpewniejszych marek w polskim rapie. Zmiana stylistyki nie przeszkodziła raperowi z Częstochowy w nagrywaniu świetnych płyt i w zeszłym roku dostaliśmy kolejny dowód potwierdzający wysoką formę. Znakomity “Antihype” wydaje się być idealnym koncertowym materiałem, dlatego miło będzie ugościć go na płockiej scenie.

To jeszcze nie wszystko! – Nie zapomnieliśmy o fanach mocnych alternatywnych brzmień. Ńemy, raper i producent aktywny na scenie od 2006 roku, uczestnik “Młodych Wilków” Popkillera. Swoim występem przeniesie uczestników festiwalu w zupełnie nowy wymiar. Jesteście ciekawi, jak na żywo zabrzmią numery z “Ń” i “Skitu”? Nic prostszego! Wpadajcie na Polish Hip-Hop Festival! Kolejna odsłona tegorocznego line-up już wkrótce – zapowiada organizator.

Fot. Archiwum PHH Festival oraz plakat.