Największa motywacja dla drużyny – kibice na trybunach. Macie już bilety?

Od poniedziałku 12 lutego możecie już zaopatrywać się w wejściówki na mecz Wisły Płock z Zagłębiem Lubin, który odbędzie się w ramach 23. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 17 lutego o godzinie 15:30 i będzie drugim w akcji Zimowy Piątak.

Patrząc w tabelę za pięć ostatnich kolejek, w których pracę w ekstraklasie zaczął szkoleniowiec Mariusz Lewandowski, Nafciarze są na pierwszym miejscu z 13 punktami, a Miedziowi z 8 oczkami znajdują się na pozycji szóstej. Dobre wyniki w ostatnich spotkaniach spowodowały, że płocczanie w klasyfikacji LOTTO Ekstraklasy przeskoczyli lubinian i obecnie obie drużyny są sąsiadami w zestawieniu po 22. seriach gier. Już to powinno zachęcić wszystkich sympatyków Nafciarzy do jeszcze większego dopingu z trybun na stadionie im. Kazimierza Górskiego.

Warto również wspomnieć, że we wrześniu 2017 roku to właśnie w rywalizacji z Zagłębiem w Lubinie zespół Jerzego Brzęczka “wrócił do gry” i po remisie 2:2 zaczął notować coraz lepsze wyniki. Przypomnijmy : 2:0 z Arką Gdynia, 2:2 z Sandecją Nowy Sącz i 4:2 z Górnikiem Zabrze – bez wątpienia jest to powód do dumy i motywacja dla drużyny oraz kibiców.

– W miniony piątek 9 lutego na trybunach było Was 4 367, a w dwóch poprzednich starciach z ekipą z Dolnego Śląska odpowiednio 3432 i 4598. Teraz mamy nadzieję, że będzie Was więcej – czytamy na stronie Wisły Płock.

Wejściówki na mecz Wisła – Zagłębie można nabywać we wszystkich punktach sprzedażowych:

– przez Internet na wislaplock.kupbilety.pl,
– w sklepie klubowym na Stadionie im. Kazimierza Górskiego (poniedziałek – piątek od 8:00 do 16:00),
– na stoisku klubowym w Galerii Mazovia (poniedziałek-sobota w godzinach 9:00-21:00, niedziela w godzinach 10:00-20:00),
– w salonikach prasowych Kolporter (Płock ul. Wyszogrodzka 163 Mila; Płock ul. Chemików 7; Płock ul. Kolejowa 41 Mila; Sierpc ul. Konstytucji 3 Maja 7A; Gąbin ul. Kilińskiego 3 Mila; Płock ul. Otolińska 11 Mila),
– w supermarketach “Piotr i Paweł” (Galeria Wisła – Płock, ul. Wyszogrodzka 144, Galeria Mosty – Płock, ul. Tysiąclecia
2A).

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące zakupu biletów znajdziecie tutaj.