Ciekawa oferta dla młodych ludzi. Kursy i szkolenia za darmo!

image_pdfimage_print

– Nie uczysz się, nie pracujesz, nie jesteś osobą zarejestrowaną w Urzędzie Pracy jako bezrobotna, jesteś w wieku 18-25, mieszkasz na terenie województwa mazowieckiego i chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe? – zachęca do zajęć i kursów organizator dużego projektu. 

A jest nim Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Ochotniczego Hufca Pracy w Płocku, który prowadzi nabór do projektu „Od szkolenia do zatrudnienia – EFS”

Zajęcia i kursy w projekcie:
1. Grupowe oraz indywidualne doradztwo zawodowe,
2. Grupowe oraz indywidualne wsparcie psychologiczne,
3. Kreowanie wizerunku (zajęcia ze stylistą, metamorfoza) (zakup ubrań ok 700 zł/osobę), 
4. Zajęcia z zakresu zapobiegania depresji wśród młodzieży,
5. Kurs językowy,
6. Warsztaty przygotowujące do usamodzielnienia się uczestników,
7. Kurs prawa jazdy kat. B,
8. Indywidualne pośrednictwo pracy w zakresie organizacji staży zawodowych,
9. Kurs zawodowy (np.: spawacz MAG 135, sprzedawca z obsługą kas fiskalnych i programu do fakturowania, magazynier z obsługą wózka widłowego),

– Stypendium szkoleniowe dla uczestników odbywających szkolenie zawodowe, wynosi w tym przypadku 997,40 zł brutto plus 284,46 zł składki ZUS – czytamy w ogłoszeniu. Organizatorzy projektu zapewniają także staże zawodowe (zgodne tematycznie z kursem zawodowym) u pracodawców ze stypendium dla uczestnika przez okres 3 miesięcy.

Dodatkowo uczestnicy objęci zostaną ubezpieczeniem NNW na czas trwania projektu. Podczas zajęć przewidziano również posiłek oraz zadbano o dofinansowanie kosztów dojazdu. Zakończenie projektu przewidziano na 31 sierpnia 2018 roku. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny. Jeżeli projekt was zainteresował, wyślijcie swoje CV na adres: ceipm.plock@mazowiecka.ohp.pl.