Ostatnia sobota karnawału na Domówce u Mariusza

image_pdfimage_print

Zaplanowaliście już jak spędzić ostatni weekend karnawału? Jeżeli nie, wybierzcie się na “Domówkę u Mariusza”, która odbędzie się już w najbliższą sobotę 10 lutego.

Zatem jest to ostatnia sobota tegorocznego karnawału. Właściciel lokalu, Mariusz Jakóbowski wsłuchując się w głos swoich klientów zaprasza na “Wieczór Pizzy”. – Zarezerwuj stolik już dziś, to kosztuje 50 zł z tym, że do wykorzystania podczas imprezy. Dodatkowo przewidziany jest prezent dla osób, które wcześniej pomyślą o rezerwacji będzie to… pełna karafka wytwornego wina – zachęca.

Już jutro zabierzcie ze sobą znajomych i przyjaciół i po prostu dobrze się bawcie. Tym razem włoski pizzer Tomi przygotuje dla Was oryginalne, włoskie pizze. Ale nie tylko. Całą imprezę uświetni dobra muzyka, o którą zadba DJ – Dariusz Pesz. Ponadto przy stolikach będzie można sprawdzić swoje możliwości wokalne, bo – jak zwykle – przewidziane jest też karaoke.

Więcej o imprezie przeczytacie na Facebooku. Stolik zarezerwujecie, dzwoniąc pod numer 500 51 56 57. Początek imprezy o godzinie 18 w płockiej restauracji U Mariusza, który znajdziecie przy Placu Narutowicza 1 w Płocku. 

Oto menu na “Wieczór Pizzy”