Wracają “Domówki u Mariusza”. Na pierwszy ogień… wieczór włoski

image_pdfimage_print

Byliście na “Domówce u Mariusza”? Jeżeli nie to sporo was ominęło. Jednak nic straconego, bo właściciel płockiej restauracji  wychodząc naprzeciw oczekiwaniom płocczan i nie tylko, postanowił, że Domówki ponownie czas zacząć…

Już w najbliższą sobotę, 27 stycznia, od godziny 18 w płockim lokalu U Mariusza w cyklu Domówek rozpocznie się “Wieczór Włoski”. Zabierzcie ze sobą znajomych, a kucharz Tomi Cuoco przygotuje dla waszych podniebień prawdziwą włoską ucztę. – Papardelle z wołowiną, lasagne fit i mięsną – zapowiada Tomi. – No i pizza, z której przecież słynie włoska kuchnia, między innymi Conpollo – jedyna taka pizza w Płocku – zachęca kucharz. 

Tradycyjnie podczas “Domówki u Mariusza” nie zabraknie dobrej muzyki, będzie można potańczyć i pośpiewać. Najlepiej wcześniej zarezerwujcie sobie stolik, bo ilość miejsc jest niestety ograniczona. Dla tych, którzy nie wiedzą, przypominamy – lokal “U Mariusza” znajduje się w Płocku przy placu Narutowicza 1/3. Więcej informacji o imprezie znajdziecie na Facebooku.