Karnet z waszym ulubionym zdjęciem. Ciekawy pomysł płockiego klubu

image_pdfimage_print

Jeżeli ktoś w tym mieście umie zaskoczyć fajnym pomysłem, to na pewno w ścisłej czołówce znajdzie się Wisła Płock. Na przykład od dziś – 24 stycznia – możecie wyrobić sobie spersonalizowany karnet, czyli na dokumencie może widnieć wasza ulubiona fotografia. 

No i oczywiście taki wymyślony przez was unikatowy karnet zapewni udział we wszystkich meczach Nafciarzy do końca sezonu 2017/2018 w Lotto Ekstraklasie. – A będzie ich co najmniej osiem – zapowiada klub. Przypomnijmy, że oprócz ciekawych karnetów cały czas trwa wiosenna promocja na ich zakup.

Każdy kibic Nafciarzy na karnecie może umieścić takie zdjęcie, jakie mu się podoba. Zapadła Wam w pamięć jakaś oprawa? A może wolelibyście, aby znalazła się tam drużyna Wisły bądź któryś z naszych piłkarzy? Jest też możliwość umieszczenia tam swojego zdjęcia, żeby nie było absolutnie żadnych wątpliwości do kogo należy karnet. Właściwie znaleźć może się tam prawie wszystko.

Jest jednak kilka warunków. Przede wszystkim Wisła Płock zastrzega sobie prawo do niedopuszczenia do publikacji zdjęć wulgarnych, powszechnie uznawanych za obelżywe oraz zawierające treści pozostające w sprzeczności z obowiązującym prawem, dobrymi obyczajami lub naruszające prawa osób trzecich.

Poza tym spersonalizowane karnety wyrabiane będą tylko i wyłącznie w Wisła Płock FanShop na Stadionie im. Kazimierza Górskiego, przy ul. Łukasiewicza 34, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Zdjęcia natomiast muszą być w formacie JPG: wymiary: 5,4 cm x 8,5 cm (638 x 1004 px – wymiary karty kredytowej) i należy dostarczyć je do punktu sprzedaży lub wysłać na adres e mail: joanna.adamkiewicz@wisla.plock.pl i wtedy stawić się w Wisła Płock FanShop na stadionie.

Czasu do startu wiosny w LOTTO Ekstraklasie coraz mniej, bowiem już 9 lutego o godzinie 18:00 spotkaniem z Górnikiem Zabrze zainaugurujemy ligowe zmagania w 2018 roku. Oprócz beniaminka z Zabrza rywalami Nafciarzy na pewno będą także Zagłębie Lubin (17 lutego, godz. 15:30), Cracovia, Korona Kielce oraz Piast Gliwice.

Jednocześnie należy pamiętać, że uczestnictwo na wszystkich wiosennych meczach Nafciarzy, wiąże się z wzięciem udziału w akcjach Zimowy i Wiosenny Piątak, po których zakończeniu czekać będą na Was Wiślackie gadżety!

Ceny karnetów w wiosennej promocji Wisły Płock: 

Trybuna wschodnia:
– Karnet normalny (sektor A, B, C, D, E): 100,00 zł;
– Karnet ulgowy (sektor A, B, C, D, E): 75,00 zł (za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej / studenckiej);
– Karnet dziecięcy (sektor A, B, C, D, E): 25,00 zł (dzieci do lat sześciu);
– Karnet niemowlęcy (sektor A, B, C, D, E): 5,00 zł (dzieci do lat trzech);
– Karnet specjalny (sektor A, B, C, D, E): 50,00 zł (kobiety, emeryci, renciści I, II i III grupy, weterani wojenni, osoby niepełnosprawne i poruszające się na wózkach inwalidzkich).

Trybuna zachodnia:
– Karnet normalny (sektor F, G): 125,00 zł;
– Karnet ulgowy (sektor F, G): 100,00 zł (za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej / studenckiej);
– Karnet dziecięcy (sektor F, G): 25,00 zł (dzieci do lat sześciu);
– Karnet niemowlęcy (sektor F, G): 5,00 zł (dzieci do lat trzech);
– Karnet specjalny (sektor F, G): 50,00 zł (kobiety, emeryci, renciści I, II i III grupy, weterani wojenni, osoby niepełnosprawne i poruszające się na wózkach inwalidzkich);
– Sektor rodzinny (sektor SR): 200,00 zł (1 + 1; 1 + 2; 2 + 1; 2 + 2) – kobieta + mężczyzna;
– Karnet loża (sektor LH): 500,00 zł [nie obowiązują żadne zniżki, karnet na stałą cenę dla wszystkich zainteresowanych].

Nie macie pomysłu jak ma wyglądać Wasz karnet? Zawsze możecie wybrać jedną z propozycji Wisły Płock