Coraz więcej płockich sportowców wspiera WOŚP

image_pdfimage_print

Powiększa się grono tegorocznych darczyńców Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wśród płockich sportowców.

Kolejnym, który dołączył to grona wspomagających ten szczytny cel jest Piotr Maślanka – doskonale znany czytelnikom wieloletni zawodnik kickboxingu i taekwondo oraz jednocześnie trener klubu LKS ”Puncher” Płock. Piotr przeznaczył dla WOŚP dwie ciekawe i niepowtarzalne pamiątki sportowe. Są to: oryginalna koszulka t-shirt z Mistrzostw Polski Taekwondo zorganizowanych w Skawinie w roku 2006. Jak nadmienił jest to pamiątka z jego pierwszego startu w zawodach taekwondo.

Druga z pamiątek to duże zdjęcie oprawione w efektowną ramkę i passe-partout, przedstawiające ubranego w dres reprezentacji narodowej z zawieszonym na szyi złotym medalem Mistrzostw Europy w Taekwondo International, które odbyły się w Cork w Irlandii w 2008 roku. Jak się dowiedzieliśmy, ta mająca już 10 lat fotografia, ma swoją historię –  przedstawia pierwszego w historii Płocka – jak dotychczas jedynego, złotego medalistę Mistrzostw Europy w dyscyplinie taekwondo w kategorii wiekowej seniorów.

Obydwie pamiątki zawierają autentyczne autografy darczyńcy co podkreśla ich wyjątkowość. Dla zainteresowanych ewentualnym wzięciem udziału w licytacji informujemy, że obydwie pamiątki są wystawione do licytacji przez płocki sztab WOŚP na aukcjach allegro do których linki zamieszczamy poniżej.

http://aukcje.wosp.org.pl/piotr-maslanka-koszulka-z-autografem-i5945662

http://aukcje.wosp.org.pl/piotr-maslanka-zdjecie-z-autografem-i5945782

Piotr gorąco zachęca innych sportowców, i nie tylko, do otwarcia się na pomoc WOŚP i wsparcie tej szczytnej idei.