Niebawem w Płocku będzie Pizza Hut. To dopiero początek zmian w Galerii

image_pdfimage_print

– W ciągu najbliższych tygodni w Galerii Wisła pojawi się niezwykle popularna restauracja, nieobecna do tej pory na płockim rynku – informuje Magdalena Michalska, marketing manager Galerii Wisła.

– Wielokrotnie otrzymywaliśmy sygnały świadczące o tym, że Pizza Hut to marka, której nasi klienci oczekują. Już niebawem restauracja Pizza Hut Express zajmie jeden z siedmiu lokali znajdujących się na nowym foodcourcie Galerii – dodaje. 

– Pizza Hut Express to najwyższe standardy marki Pizza Hut, które zostały zaadaptowane do przyjaznych, niewielkich lokali. Koncept jest odpowiedzią na potrzeby klientów marki, realizując pomysł na świeżą i podaną w ciągu 5 minut pizzę z pieca. Co więcej, Goście mogą śledzić proces przygotowania zamówienia, od skomponowania pizzy, do jej wypieku – tłumaczy z kolei Iwona Marszałek, kierownik regionalny restauracji Pizza Hut.

Od kilku miesięcy w Galerii Wisła zachodzą zmiany, których głównym celem jest zwiększenie funkcjonalności galerii oraz lepsze jej dopasowanie do aktualnych i przyszłych potrzeb klientów. Kluczowymi działaniami są relokacja i przebudowa strefy foodcourt. Otwarcie nowej przestrzeni restauracyjnej z panoramicznym widokiem na miasto jest kwestią najbliższych tygodni. Strefa restauracyjna doskonale uzupełni ofertę galerii oraz wzmocni jej rozrywkowo-rodzinny charakter.

W 2018 roku planowane jest również otwarcie czołowego reprezentanta branży fashion – TK Maxx , nieobecnego do tej pory na płockim rynku” – zapowiada zarząd płockiej Galerii. Dzięki obecnym i przyszłym działaniom ponad 23 proc. Galerii Wisła zostanie przebudowane, odnowione i doinwestowane.

Fot. Galeria Wisła