Zaśpiewa Wysockiego po… swojemu

image_pdfimage_print

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki zaprasza na koncert promujący nową płytę Pawła Wójcika i Tomasza Sarniaka „Wysocki po mojemu”.

Paweł Wójcik jest zdobywcą Grand Prix im. Jonasza Kofty 31. Międzynarodowego Festiwalu Bardów OPPA 2013, Grand Prix festiwalu w Ostrołęce oraz nagrody im. Wojciecha Bellona na 48 Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie. Pisze teksty i muzykę do swoich piosenek. Wydał płyty: „Piosenka ze szkłem”, „Obrazki” i „Uliczna”. Koncertuje wspólnie z Tomaszem Sarniakiem (instrumenty klawiszowe). Na najnowszą płytę „Wysocki po mojemu” składają się jego tłumaczenia i osobiste interpretacje utworów Włodzimierza Wysockiego.

Koncert odbędzie się w najbliższy piątek, 12 stycznia o godzinie 20:00 w POKiS przy ulicy Tumskiej 9a. Bilety po 30 zł (w przedsprzedaży) i 35 zł (w dniu koncertu) w Bileterii POKiS i na www.pokis.infoserw.pl

Jeżeli nie wystarczy dla Was biletów lub nie możecie akurat być na najbliższym występie Pawła Wójcika, kolejny koncert będzie tydzień później. Więcej o wydarzeniu znajdziecie na Facebooku.