Andrzej “Piasek” Piaseczny wystąpi w Słupnie. To będzie coś…

image_pdfimage_print

To on wyśpiewał takie hity jak “Niecierpliwi”, “Imię deszczu”, “Chodź, przytul, przebacz” czy “Śniadanie do łóżka”. I raczej przedstawiać artysty już nie trzeba, bo wszystko stało się jasne. Tak. Andrzej “Piasek” Piaseczny zaśpiewa już niebawem w Zajeździe Mazowsze w Słupnie.

Piaseczny to artysta jedyny w swoim rodzaju. Niezwykły, charakterystyczny głos, wprowadza słuchaczy w magiczny i romantyczny świat jego utworów. “Piasek” jest nie tylko piosenkarzem, ale także autorem tekstów, aktorem, jurorem czy… nauczycielem. To niezwykła osobowość – po prostu.

Na kilkanaście dni przed Walentynkami, a dokładnie w piątek, 2 lutego, Andrzej Piaseczny wystąpi wraz ze swoim zespołem w Zajeździe Mazowsze w Słupnie. Na pewno będzie to bardzo duże wydarzenie kulturalne, które może być idealnym prezentem dla wszystkich miłośników muzyki przez duże M. Jakie swoje przeboje zaśpiewa artysta? Organizatorzy na razie trzymają to w tajemnicy… – Kameralna formuła jaką przyjęliśmy sprawi, że wydarzenie będzie wyjątkowe i na długo zapadnie w pamięć – zachęcają w zaproszeniu. 

Koncert “Piaska” rozpocznie się o godzinie 20:30, ale przed tym wydarzeniem właściciel lokalu zaprasza na pyszną kolację już o 19:30. Więcej informacji uzyskacie, dzwoniąc pod numer tel: 535 001 970 lub 24 386 27 60. Niestety jest jedna wada – ilość miejsc na koncert jest ograniczona.

Fot. Materiał prasowy.