Świąteczny koncert w święto Trzech Króli. Kolędy zaśpiewa zdolna płocczanka

image_pdfimage_print

“Pójdźmy  wszyscy do stajenki”, “Gdy śliczna Panna” czy “Cicha noc” – to piękne, polskie kolędy, które zaśpiewa w koncercie świątecznym Patrycja Wolska, ambitna i zdolna absolwentka klasy skrzypiec Państwowej Szkoły Muzycznej.

Oprócz kolęd wokalistka zaprezentuje także inne utwory z szerokiego wachlarza swojego repertuaru. Koncert odbędzie się już w najbliższą sobotę, 6 stycznia, o godzinie 18:00 w Kawiarni Charlie przy ulicy Tumskiej 5A lok.2 (wejście przy Novym Kinie Przedwiośnie).

– W święto Trzech Króli zapraszamy na kameralny koncert świąteczny w otoczeniu choinek, świec i wybornej muzyki – zaprasza pani Anna, właścicielka kawiarni. Podczas koncertu wokalistka zaśpiewa kolędy i pastorałki, a także kompozycje Zbigniewa Preisnera oraz utwór z musicalu Metro.

Patrycja Wolska jest płocczanką, absolwentką klasy skrzypiec Państwowej Szkoły Muzycznej w Płocku, laureatką II Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Angielskiej „The Ptak” w 2016 roku. W nagrodę za I miejsce nagrała cover piosenki Sama Smitha “Writing’s on the wall”. Wokalistka uczestniczyła w wielu koncertach, konkursach i festiwalach. W płockim koncercie Patrycji towarzyszyć będą zdolni muzycy: na skrzypcach zagra Aleksandra Szajewska, instrumentach perkusyjnych z etnicznymi bębnami, a także zaśpiewa – Maria Ratkowska.

Wstęp na koncert jest bezpłatny.