Utrudnienia przy wyjeździe z Kostrogaju. Ale można już jechać ulicą Wiadukt

image_pdfimage_print

Od dziś – 3 stycznia – przez okres około dwóch tygodni kierowcy muszą się nastawić na utrudnienia przy wyjeżdżaniu z Kostrogaju w stronę miasta.

– Zwężona została ulica Przemysłowa u zbiegu z ulicą Narodowych Sił Zbrojnych. Wyłączony z ruchu został prawoskręt oraz pas, służący do jazdy na wprost (w kierunku ul. Tysiąclecia). Czynny jest tylko lewoskręt, z którego można teraz jechać w każdym kierunku – informuje biuro prasowe ratusza. – Aby upłynnić ruch pojazdów opuszczających Kostrogaj – drogowcy zmienili cykl pracy sygnalizacji świetlnej – czytamy w informacji.

Wyłączenie podyktowane jest koniecznością zbudowania kanalizacji oraz włączenia jej do istniejących kolektorów w ul. Narodowych Sił Zbrojnych, a to zaś oznacza konieczność wykonania głębokich wykopów.

Możliwy jest już wyjazd na ul. Bielską przez ul. Wiadukt. Czynny jest tam jeden pas ruchu, który pozwala z Kostrogaju dojechać do nowego ronda na przebudowanej ul. Bielskiej (na pasie wprowadzającym ruch przez ul. Wiadukt na Kostrogaj nadal trwają prace).

Info: Urząd Miasta Płocka.