Wisła Płock wprowadza na rynek nowy produkt. Tym razem to pachnąca niespodzianka…

image_pdfimage_print

W środę 6 grudnia 2017 roku do sprzedaży trafią ekskluzywne perfumy Wisły Płock, przygotowane we współpracy z Mo61 Perfume Lab.

W siedzibie perfumerii spotkali się Dominik Furman, Giorgi Merebashvili, Damian Piotrowski oraz José Kanté. Płoccy piłkarze stanęli przed niezwykle trudnym, ale też niewątpliwie przyjemnym zadaniem stworzenia jedynej w swoim rodzaju kompozycji zapachowej, która już za chwilę znajdzie się na naszych półkach sklepowych.

– Tworząc perfumy staraliśmy się połączyć nasze ulubione zapachy tak, aby uzyskać wyjątkowy efekt. Uważam, że to nam się udało – powiedział po zakończeniu udanego “eksperymentu” popularny Świrek.

Perfumy “WP” to absolutnie unikalny produkt, który na pewno trafi w gusta każdego sympatyka Wisły Płock. Potwierdzają to płoccy zawodnicy, jak i sami właściciele Mo61, uczestniczący w procesie tworzenia nowego, męskiego zapachu.

Jak pachną perfumy Nafciarzy? Najlepiej przekonajcie się sami. Wisła Płock zdradza skład zapachowy, który znalazł się w eleganckich, stylizowanych flakonikach:

Nuty głowy: liść czarnej porzeczki, skórka pomarańczowa, Yuzu;
Nuty serca: kardamon, jałowiec, cynamon, wetiwer, różowy pieprz;
Nuty bazy: drzewo sandałowe, drzewo cedrowe, mech dębowy.

W okresie przedświątecznym perfumy “WP” stają się kolejną ciekawą propozycją na prezent. Cena za jedno opakowanie (50 ml) wynosi 299 zł.

Nowy produkt będzie można nabyć w wiślackich punktach sprzedażowych:
– na Stadionie im. Kazimierza Górskiego, przy Łukasiewicza 34 (poniedziałek – piątek 8:00 – 16:00),
– w Galerii Mazovia, przy ul. Wyszogrodzkiej 127 (poniedziałek – sobota 9:00 – 21:00, niedziela 10:00 – 20:00),
– a także przez Internet (zamówienia prosimy składać, wysyłając wiadomość na e-mail: joanna.adamkiewicz@wisla.plock.pl)

Źródło: Wisła Płock