Tłumy na koncercie Krzysztofa Misiaka [FOTO]

image_pdfimage_print

Krzysztofa Misiaka w Płocku przedstawiać nie trzeba. Gitarzysta, kompozytor, nauczyciel, producent, dziennikarz – od lat udziela się na niezwykle wielu obszarach płockiego (i nie tylko) życia kulturalnego.

W miniony piątek (24 listopada) na scenie Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki artysta wystąpił wraz z zespołem. Koncert odbył się w cyklu Kawiarnia Jazzowa. Gitarzysta promował swoją najnowsza płytę „5.1”.

W piątkowy wieczór w sali koncertowej POKiSu nie było wolnego miejsca. Podczas ponad dwugodzinnego setu, publiczność miała okazję poznać najnowsze kompozycje artysty, które ukazały się na jego nowym, srebrnym krążku, który nosi dość tajemniczą nazwę „5.1”. Muzykowi na scenie towarzyszyli: Igor Nowicki (instrumenty klawiszowe), Mieczysław Grubiak (saksofon tenorowy), Piotr Krzemiński (trąbka), Szymon Orłowski (bas), Grzegorz Grzyb (perkusja).

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki zaprasza na grudniowe koncerty: „Płyń Wisło, płyń” Kapeli Płockiej, który odbędzie się 1 grudnia oraz Jakubik & Deriglasoff (08 grudnia). Więcej informacji na www.POKIS.pl.

 

 

Fot. POKiS