Jesteście gotowi na niezwykłą podróż? Wehikuł do Francji już dziś

image_pdfimage_print

Angielska pogoda, która ostatnio osnuwa płockie ulice i powoduje znużenie i senność można już dziś zamienić na… francuską.

I nie trzeba aż tak wiele, wystarczy wybrać się na wieczór, której motywem przewodnim będą właśnie hity rodem z Francji. Za sprawą muzyki łatwo odbędziecie podróż w ciepłe zakątki tego pięknego, europejskiego kraju. Początek imprezy o godzinie 19 w kawiarni Charlie. Wstęp na nią jest bezpłatny.

Podczas wieczoru z muzyką francuską usłyszymy utwory wykonane przez pomysłodawczynię, czyli płocką wokalistkę Aleksandrę Paczkowską. –  Ukochałam muzykę francuską jeszcze zanim zaczęłam studiować filologię romańską – tłumaczyła nam Ola. – Wraz z miłością do kultury francuskiej w parze przyszła miłość do muzyki – podkreślała.

O wydarzeniu pisaliśmy kilka dni temu, pytając płocczan – Paryż w Płocku?

Nie siedźcie dziś w domach, nie otulajcie się w ciepłe koce, wybierzcie się na wieczór z Olą i zespołem, który będzie jej towarzyszył. Razem tworzą bardzo zgraną i utalentowaną grupę. W trakcie koncertu zaprezentują własną interpretację utworów z repertuaru takich gwiazd jak: Edith Piaf, Mireille Mathieu, Zaz, Ives Montand i wielu innych. Niezapomniane, francuskie przeboje w ich wykonaniu – zapewnione!

 Fot. Jan Drzewiecki.

1 comment

  1. Lvcrft

    Pani Ola slyszana jeszcze z czasow restauracji Arturo. Fatalny wokal. Gwiazdorstwo zupelnie nie przekladalne na umiejetnosci wokalne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.