W święto Niepodległości na ‘Domówkę u Mariusza’

image_pdfimage_print

Pierogi po staropolsku będzie można zjeść już jutro “U Mariusza”. Jest to danie typowo polskie, które kucharz płockiej restauracji przygotowuje z okazji Dnia Kuchni Polskiej, do której przyłączył się lokal.

– Z okazji Dnia Niepodległości z myślą o naszych gościach nasz kucharz przygotuje pierogi domowe, robione po staropolsku, które będzie można skosztować w dwóch wersjach  – mówi nam Mariusz Jakóbowski, właściciel lokalu. – Oczywiście okraszone będą cebulką lub boczkiem, jak to bywało na “babcinych” pierogach – wspomina. 

To jednak nie koniec atrakcji kulinarnych, i nie tylko, przygotowanych przez właściciela lokalu na ten dzień. Ponieważ jest to sobota i znacznie dłużej można gościć w restauracji tego dnia – przecież nigdzie nie trzeba się śpieszyć – następny dzień to niedziela. “U Mariusza” odbędzie się Domówka, czyli wieczór z muzyką i karaoke. Zatem będzie można potańczyć i pośpiewać. Motywem przewodnim najbliżej imprezy będą pierogi, jednak do dyspozycji gości będzie – jak co dzień – szerokie menu, którym dysponuje lokal. 

Domówka u Mariusza odbędzie się w najbliższą sobotę 11 listopada. Lokal mieści się przy placu Narutowicza 1/3. Zabierzcie rodzinę, przyjaciół czy znajomych i święto Niepodległości uczcijcie w miłej, domowej atmosferze. A wszystko okraszone świetną muzyką, którą zaserwuje zaproszony specjalnie dla Was DJ. 

Już dziś możecie zarezerwować stolik, dzwoniąc pod numer 500 51 56 57.