W święto Niepodległości na ‘Domówkę u Mariusza’

image_pdfimage_print

Pierogi po staropolsku będzie można zjeść już jutro “U Mariusza”. Jest to danie typowo polskie, które kucharz płockiej restauracji przygotowuje z okazji Dnia Kuchni Polskiej, do której przyłączył się lokal.

– Z okazji Dnia Niepodległości z myślą o naszych gościach nasz kucharz przygotuje pierogi domowe, robione po staropolsku, które będzie można skosztować w dwóch wersjach  – mówi nam Mariusz Jakóbowski, właściciel lokalu. – Oczywiście okraszone będą cebulką lub boczkiem, jak to bywało na “babcinych” pierogach – wspomina. 

To jednak nie koniec atrakcji kulinarnych, i nie tylko, przygotowanych przez właściciela lokalu na ten dzień. Ponieważ jest to sobota i znacznie dłużej można gościć w restauracji tego dnia – przecież nigdzie nie trzeba się śpieszyć – następny dzień to niedziela. “U Mariusza” odbędzie się Domówka, czyli wieczór z muzyką i karaoke. Zatem będzie można potańczyć i pośpiewać. Motywem przewodnim najbliżej imprezy będą pierogi, jednak do dyspozycji gości będzie – jak co dzień – szerokie menu, którym dysponuje lokal. 

Domówka u Mariusza odbędzie się w najbliższą sobotę 11 listopada. Lokal mieści się przy placu Narutowicza 1/3. Zabierzcie rodzinę, przyjaciół czy znajomych i święto Niepodległości uczcijcie w miłej, domowej atmosferze. A wszystko okraszone świetną muzyką, którą zaserwuje zaproszony specjalnie dla Was DJ. 

Już dziś możecie zarezerwować stolik, dzwoniąc pod numer 500 51 56 57.  

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*