Zaginął młody obywatel Ukrainy. Może go widzieliście?

image_pdfimage_print

Sierpeccy policjanci od poniedziałku, 6 listopada, bieżącego roku prowadzą poszukiwania za obywatelem Ukrainy Kyrylo Vozniuk, lat 25, zamieszkałym czasowo na terenie Sierpca.

Według wstępnych informacji mężczyzna w dniu 4 listopada bieżącego roku około godziny 22.00 wyszedł z miejsca swojego zamieszkania w Sierpcu. Kyrylo udał się na dyskotekę do miejscowości Borkowo Kościelne, gdzie najprawdopodobniej dotarł i był uczestnikiem dyskoteki. Do chwili obecnej mężczyzna nie powrócił do miejsca swojego zamieszkania, jak również nie skontaktował się ze swoim pracodawcą, który zgłosił jego zaginięcie w dniu 6 listopada.

Rysopis zaginionego: wzrost 185 cm, waga około 70 kg, oczy jasne, sylwetka średnia, włosy krótkie proste szpakowate, twarz okrągła, nos średni. W chwili zaginięcia ubrany był: w szarą bluzę bez kaptura, jasne dżinsy z joggery, siwe buty typu adidas, czapka dżokejka siwa Nike, kurtka ortalionowa z kapturem w kolorze granatowym.

Ktokolwiek widział zaginionego mężczyznę lub wie o miejscu jego przebywania proszony jest o niezwłoczny kontakt z: Komendą Powiatową Policji w Sierpcu, tel. (024) 265 82 00 lub najbliższą jednostką Policji pod bezpłatnym numerem alarmowym 997 lub 112.

Każda informacja będzie dla nas cenna.

Info: mazowiecka.policja.gov.pl.
Fot. PetroNews.