Jedenastki 70-lecia Wisły Płock ciąg dalszy. Przyszedł czas na wybór napastników

image_pdfimage_print

Drużynę piłkarską tworzy jedenastu facetów. Wygrywają i przegrywają razem, a rola każdego z nich jest jednakowo ważna.

Nie da się jednak ukryć, że najdłużej pamiętamy i najcieplej wspominamy tych, którzy strzelają bramki. Napastnicy zostają idolami tłumów, są najbardziej pożądani na rynku transferowym,  a o ich zarobkach i popisach na boisku rozpisują się środki masowego przekazu.

W trwającym od kilku tygodni plebiscycie na jedenastkę 70-lecia Wisły Płock przyszedł zatem czas na najlepszych… snajperów. Informowaliśmy już, że drużyna wszechczasów zagra w ustawieniu 1-4-4-2, więc w głosowaniu można wymienić maksymalnie dwóch napastników zasługujących, Waszym zdaniem, na wybór do wyjątkowej ekipy.

Kapituła konkursu wskazała ośmiu wybitnych kandydatów do gry w „ataku siedemdziesięciolecia”.  Poniżej lista napastników, na których możecie głosować:

1. Jan Polańczyk
2. Bogusław Pachelski
3. Rafał Siadaczka
4.  Wojciech Małocha
5. Paweł Sobczak
6. Mariusz Nosal
7. Ireneusz Jeleń
8. José Kanté Martínez

Organizatorzy konkursu czekają zatem na Wasze głosy, a wszyscy uczestnicy plebiscytu wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Głosowanie na napastników 70-lecia już trwa, a na wasze cenne głosy Wisła Płock czeka do 13 listopada. Swoje typy wysyłacie na adres e-mail: konkurs@wisla-plock.pl.

– Jednocześnie – jak pewnie już wiecie – zakończyły się głosowania na bramkarza, obrońców oraz pomocników 70-lecia, ale na razie nie możemy ujawnić nazwisk zwycięzców. Zdradzimy jedynie, że do wymienionych formacji trafili naprawdę wielcy piłkarze – brzmi tajemniczo wpis na stronie Nafciarzy.

Źródło: Wisła Płock