Ulica Bielska w Płocku zostanie zamknięta dla ruchu! Sprawdźcie do kiedy…

image_pdfimage_print

Od 8 listopada, czyli od środy, na co najmniej trzy dni całkowicie zamknięty zostanie przejazd ul. Bielską w rejonie powstającego węzła obwodnicy Płocka. Wykonawca prac rozpoczyna asfaltowanie. Każdego z tych trzech dni ulica pozostanie zamknięta od godz. 9.00 do 17.00.

W środę – czyli pierwszego dnia – prace będą trwały na odcinku od pętli autobusowej do ronda na skrzyżowaniu z ul. Wiadukt. Oznacza to, że nieprzejezdne pozostanie tego dnia skrzyżowanie ul. Bielskiej z Sierpecką.

W czwartek – drugiego dnia – we wspomnianych godzinach prace będą trwały na odcinku od skrzyżowania z ul. Sierpecką do wyremontowanego już odcinka ul. Bielskiej obok giełdy samochodowej. I odcinek ten pozostanie nieprzejezdny, natomiast przejezdne będzie już skrzyżowanie Bielskiej z ul. Sierpecką.

W piątek 10 listopada z kolei nieprzejezdny stanie się od godz. 9.00 odcinek ul. Bielskiej od skrzyżowania z ul. Wiadukt do skrzyżowania z ul. Sierpecką.

– Przepraszamy za utrudnienia, ale chcemy wykorzystać sprzyjającą jeszcze takim pracom pogodę. Choć nie da się do końca wykluczyć, że terminy – właśnie z powodu pogody – mogą się wydłużyć i część prac przesunie się na weekend – informuje biuro prasowe urzędu miasta.

Fot. Zdjęcia poglądowe UMP.